Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord Madras - де можна послухати ?
Dynacord Madras - де можна послухати ?

Хто підкаже, де  можна послухати колонки Dynacord Madras? Попитав в оф. представників.  Їм не відомо, шоб вони в когось були. Сказали, шо скоріше за все, не послухаєш іх тут. Шо дійсно ні в кого нема ? В цілій Україні ???

0508559333 Володя.

тут як в анекдоті,сало є сало ,шо його пробувати,тут також,dynacord є dynacord,що його слухати ,його треба купувати(якщо є бабоси) і насосоджуватись звуком.

Vikto -дякую !!!! Вже зідзвонився з Володьою. В нього топи інші, ніж ті, шо нас цікавлять. Але все одно дякую за поміч.

 

0215 - нажаль, не знаю доречного анекдота, але сало теж буває різне. Тим більше, за такі бабоси... Життя навчило  все таки спочатку пробувати, вірніше слухати, а тоді купляти. А може неправильно мене навчило...???  Піду подумаю...

Юра, Мадрас в великій кількості має Йосип Мазур. Це його акаунт в ФБ: https://www.facebook.com/iosif.mazur.9?fref=pb&hc_location=friends_tab&pnref=friends.all 

 

тут як в анекдоті,сало є сало ,шо його пробувати,тут також,dynacord є dynacord

Не згоден. Практично в кожного виробника (є вийнятки), є акустика серйозного рівня, а є відвертий ширпотреб. У динакорда з портативної акустики серйозного рівня тільки Варілайн, (я не про Мадрас, вона до портативної акустики не відноситься)

Yulianovich - дякую за інформацію. Завтра починаю тошнити бідного Йосипа.

Я думаю Йосип не бідний раз має такі колонки

 Я словом "бідний" мав на увазі - нещасний, бо я його збирався добряче потошнити. Але не прийшлось... Йосип виявився дуже привітним чоловіком, по тел. відповів на всі мої питання, а найголовніше - погодився, шоб ми приїхали послухати мадрас своїми вухами. І ми приїхали... Шоб не розписувати зараз довгу поему, коротко скажу, шо всім нам 4-ом чоловікам найкраще сподобався суб m18 в парі з топом m212. Звучить дуже натурально і красиво. Суби - ульот. На пристойному волюмі ні на яке хлюпання, гудіння і нечіткість в роботі і натяку не було. Все чітко, якісно і рівно - товчуть, як з кулемета. В топі драйвер звучить низькувато, сипучих верхів там нема, але в загальну частотну картину він вписується досить натурально. Ми приїхали всі під враженням. Мій кум, шо був з нами, наступного дня мені подзвонив, сказав, шо не міг після того грати на свому апараті в ресторані - після мадраса звучить все не то.

Ще раз дякую Yulianovich за інформацію.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти