Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Хто брав головні мікрофони Fame MSW-2 Dual MKII
Хто брав головні мікрофони Fame MSW-2 Dual MKII
Хто брав головні мікрофони Fame MSW-2 Dual MKII.Буду дуже вдячний за відгуки.Як працюють,і чи є резон їх брати.

http://www.musicstore.de/en_EN/EUR/PA/Transmitting-systems/Fame-MSW-2-Dual-MKII-Headset-Set-823-832-MHz/863-865-MHz/art-PAH0013199-000

 

Я думаю не варто брати по тій причині що на два мікрофони лише один вихід і то лінійний . Це щось дуже не професійне напевно для домашнього караоке

 

http://microfon.sells.com.ua/dv-audio-bgx-24-dual/p1226

А що скажете про ці мікрофони! Може хто працює на них?

Привіт конкурентам!

Senyutovych, на два мікрофони то один вихід, але він - не лінійний. Тобто, в кожному мікрофоні регулюється гучність звучання. Схоже, що ви брешете, так як ніколи в руках не тримали цього мікрофона, і поняття не маєте про його хакактеристики, звучання, діапазон та інше.

Sound V

Я його в руках не тримав але пояcніть  один вихід, але він - не лінійний.    Ви напевно самі не зрозуміли що написали.  

А нарахунок цієї радіосистеми , яка коштує 109 евро , то чогось надзичайного від неї не варта чекати.   

Senyutovych.

Пояснюю ще раз.

1. Лінійний - це коли не регулюється нічого: ні частоти, ні гучність. В цій радіосистемі окремо регулюється гучність кожново мікрофона, а це вже - величезний плюс, порівняно з лінійним.

2. Дуже неетично писати якусь нісенітницю, яка базується тільки на якихось  непідтверджених  нічим домислах, не тримавши в руках даного мікрофона.

3. Де в Україні цей мікрофон коштує 109 євро? Знову маніпуляція (обман).

4. Може треба вибачитись? 

 

Я не брав. Чесне слово :)

Володимир Матвійчук 

:)

Нещодавно придбав. На свої гроші апарат хороший. В "складних" залах метрів 15-20 "політ нормальний". Інколи сигнал пропадав ( довгий зал з колонами, окремо танцювальний), проте, поставили поближче приймач і все вирішилось.

Якість збірки добротна. Для своїх задач варіант непоганий.

Працюємо більше року.  Використовуємо в основному для ведення, інколи для співу. Хороше звучання, як на ці гроші. В тих залах, що ми працювали, проблем з прийомом не було. Працює чисто. Радіус дії, приблизно, метрів 40-45. На вулиці - приблизно 50-60 метрів. Мікрофони повністю нас влаштовують.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти