Головна сторінка » Список форумів » Увага!!!Крадіжка!!!!!!! » Увага!!! вкраденна аппаратура!!
Увага!!! вкраденна аппаратура!!

 

  11.08.15 в Липовецькому р-н с Стара Прилука викрали з буса аппарат:  пульт Roland VM 3100 Pro, дві колонки (самопали, чорний колір) 2х12" динамики,  один низ MTH-30,  одна BETA 4215.  Можливо будуть шукати де продати!  Будь-ласка надайте любу інформацію за винагороду!!!  Будем дуже вдячні!  0973963638 Ярослав

3 роки тому була в схожій ситуації, вкрали синтезатор. Злодіїв знайшли, але не те що не засудили, а навіть не оштрафували, бо вони відкупилися... Жахлива ситуація. Але тепер, коли проводиться судова реформа мета якої - суттєво зменшити корупцію в судовій системі, таке б навряд чи пройшло. Так що, думаю, кожен має знати про цю реформу, щоб вміти користуватися своїми правами.

не вірю в реформу. Пограбували на дуже порядну суму + завдали вандальної шкоди автомобілю. Поліція спромоглася заяву прийняти і зробити видимість взяття відбитків пальців в одному місці серед тисяч можливих варіантів. Далі їм хватило розуму (а мені забракло) запропонувати мені підписати грубу папку паперів з свіжонабраною заявою і роздрукованою на останнім аркуші паперу на цілий відділок з комп'ютера часів динозаврів. Перші граблі - це підпис на надзвичайно заниженій оцінці (мені написали "іграшковий комп'ютер" - вартість 80 грн. Це **** не люди! Це *** сміття. Поваги не буде до них ніколи. Далі я помічаю поліції зговір з викрадачем. Він з ними як з колегами стояв, щось відвернулись, шептались... з конченим наркоманом, який вже сидів двічі! і тероризував по ночам гаражі мешканців нашого міста. На більшості гаражів є по сьогодні сліди від великого лому. Доходить справа до суду, а там інша петруша. Прокурор (жінка) яка стверджувала, що попередній термін повністю не відбув (відпустили по амністії) в суді сказала що "повністю відбув" і взагалі прокурор виконувала роль адвоката, захищаючи злодія "у вас не має доказів" або "не відноситься до справи". А ось "доказів" злодію не було потрібно, йому вірилося все на слово і навіть що він якоби попросив пробачення та нібито я відмовився від його компенсації. Суддя два слухання був просто в сорочці і розпочинав та закінчував свою роботу як священники в церкві (щось тихо бурмотів по тексту вступ і закінчення). Далі все швидко. І на третій раз я прийшов з камерою та посвідченням журналіста. І тоді суддя дуже здивувався та вперше надів на себе мантію і навіть запропонував не знімати, мов звукозапис я можу отримати якщо забажаю, але я сказав що якщо суд відкритий, я буду знімати. Тоді він сказав, що професійна зйомка заборонена. Я відповів що в мене не професійна зйомка. Він каже "професійна, бо у вас є штатив". Ок. тоді буду знімати без штативу. Добре. Суд розпочався і все пройшло як по маслу тільки вже справедливо. Дали три роки. Але не тому дали, що я камеру приніс, а ще тому, що ми в двох судили злочинця. І другим був колишній працівник поліції (на пенсії). Так ось через рік нарешті після всього кашмару я отримав рішення суду. Пройшло ще три місяці і я зустрічаю на вулиці злочинця, який повинен сидіти за гратами. В емоціях телефоную на гарячу лінію (не в поліцію) і скаржусь на поліцію. Через два тижні мені телефонують з району та просять приїхати у відділ поліції та написати "пояснюючу" мов я зробив наклеп на роботу наших правоохоронців. Я відповів з наїздом, якщо я приїду, то лише для того, щоб написати нову заяву та нову скаргу і ні в якому випадку не пояснюючу. "Пояснюючу пишіть ви". Серйозний тон по другу сторону змінився на підлизування через "Андрій Сергійович тоді не приїжджайте, ми самі напишемо пояснюючу з ваших слів, якщо не заперечуєте". А далі по дві машини караулили в різних засадах протягом двох тижнів і нарешті таки вдалось добитися заради чого було потрачено стільки часу і зусилля. Можливо ви думаєте, що це все? Забув просто добавити, що під час слідства і після злодій край безбожно далі. Почерк однаковий. От зараз реально тільки стало спокійніше. Всі все знали. На словах "я йому руки ноги поламаю" а на ділі просто давали запитання, той відповідав "клянусь мамою це не я" і ще й здоровались. Такі наші люди в реалі. А про суд дізнаєтесь коли стикнетесь сам на сам лицем в лице. Скажете які у нас реформи.

Дивіться, щоб будь-яка реформа запрацювала, потрібно посилити відповідальність, а нічого такого не зробили. Спробуйте видалити коментар адміністратора. Не можете - у вас нема такого інструмента. І нема такого закону для суддів, мерів, президента та депутатів. Лише три закони в конституції можуть мати справжню силу:

1. народ має мати право обрати на посаду голосуванням і такий самий механізм через голосування має бути щоб зняти з посади

2. після зняття з посади проводиться розслідування та чиновник відповідає по строгим законам. якщо ні, тоді хтось інший (хто поручився за нього) злітає по першому пункті.

3. у випадку, якщо чиновник не може компенсувати збитки завдані державі - збитки повертають родичі. Перед прийняттям на посаду родичі погоджуються в угоді про відповідальність та працю.

Будуть такі закони - буде рівновага, повага і порядок. Все інше - окозамилювання. Нема покарання - нема чесних при владі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти