Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Добоможіть з вибором пульта
Добоможіть з вибором пульта

Тут не так давно хтось продавав  пасивний DYNACORD CMS 2 ,напевно буде найкращий варіант,хоча і жирно в грошах.

напевно буде найкращий варіант

В чому найкращий? Напівпараметрики нема, підгруп теж. Так, присутнє гучне ім'я "Дінакорд" - фетиш серед своєї категорії прихильників.

Але в Beringer  є ще стереопари які теж можна використати, як я не помиляюсь іх 8 

А якщо ні тоді на барабани ставити не 8 а 6 мікрофонів і три для вокалу а 2 клавіші в стереопару і все ок

барабани ставити не 8 а 6 мікрофонів

Можна  і 4 - кік, снер і 2 оверхеди. (Я так деколи роблю).

і все ок

Якщо влаштовує, то чому ні.

Ну тоді все купляю, всім велике ДЯКУЮ за допомогу!!! ато був би вляпався в метрову Yamaha MGP32X ще раз дякую

як би dynacord був тільки гучним імям - він би не коштував як 2 пульта вище перерахованих,і по звуку він один з найкращих.

і по звуку він один з найкращих.

Ну це дуже гучно сказано, тут зараз холівар розведеться. Я особисто би поспорив - є пульти, які п пух і прах розіб"ють славне ім"я - ДІНАКОРД

як би dynacord був тільки гучним імям - він би не коштував як 2 пульта вище перерахованих,і по звуку він один з найкращих.

0215, сама перша потреба топікстартера була можливість використовувати

для живоі лаби з використанням до 20-ти мікрофонних входів.

В Dynscord CMS 2 надає  таку можливість?

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти