Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустичні системи MAG f 15
Акустичні системи MAG f 15

Панство музик,думаєте чи варті уваги ці топи?

http://jcs.com.ua/zvukovoe-oborudovanie/akusticheskie-sistemy/passivnye-akusticheskie-sistemy/akusticheskaya-siste-577

За ці гроші що вона коштує можна зробиити на заповлеення трох полосні і нафірминих динаміках. і по 600 ват. Но уваги вони точно варті якщо одна колонка стоїть 12450 гр. І чим вони ще класні це вагою 25 кг.Чесно я і собі би хотів

    Характеристики Акустической системы MAG F 15

MAG F 15 – представляет собой высококлассную акустическую систему серии F, сочетающей в себе практичные, легкие и удобные корпуса с качественными компонентами и ровным, четким звучанием. 15-дюймовая динамическая головка с 64 мм звуковой катушкой. Отключаемая корректировка уровня верхних частот для компенсации их затухания на большом расстоянии. Двухпозиционный адаптер для установки на стандартную акустическую стойку.

Технические характеристики MAG F 15:

  • Частотный диапазон (-10дБ) 55-18000 Гц
  • Чувствительность (1Вт1м) 98 дБ
  • Максимальное звуковое давление (расчитано) 130 дБ
  • Номинальное сопротивление: 8 Ом \ 4 Ом (опционально)
  • Номинальная мощность 400 Вт
  • Программная мощность 800 Вт
  • Пиковая мощность 1600 Вт
  • НЧ динамик 15'' ( M1524 )
  • ВЧ драйвер 1" ( M112 )
  • Разъемы для подключения 2x Neutrik speakON NL4MP
  • Режимы Отключаемая коррекция уровня верхних частот
  • Ручки Ручки по бокам и на верхней панели
  • Установка Адаптер для установки на стойку
  • Акустическое оформление Фазоинвертор
  • Материал корпуса Фанера
  • Покрытие Черное акриловое текстурированное покрытие
  • Сетка Черная стальная защитная сетка, акустически прозрачный поролон
  • Размеры (ШхВхГ) 445 x 724 x 468 мм
  • Масса 25 кг

 такі колонки но дуже дорога вних ціна.

Взяв та й купив я ці топи....Результат-звук супер....Маг такий  крок вперед зробив в акустиці,що ого-ого.....Худ. засобами опишу:Верха чисті,кришталеві(навіт на великій потужнсті),нч-сч нова модель дає про себе знати,низа глибокі,середина не вилазить....Потужність 400 Вт тримають легенько...600 Вт колонка розкачується і низа звучать потужно та чистіше......Треба качати 600-700 Вт усілком...Колонки варті уваги!!!

Шановні музики,давайте цінувать те,що маємо-зробили порівняння :поставили  electrovoice TX 1152? і покликали 3-го музиканта,протестували перед ним не погказуючи де якак марка.....Сказав ,що різниці не чує ,але за маги сказав,що глибший бас....і ми 3-х прийшли до висновку,що маги -молодлці!Зверніть увагу,що Ел-войс коштує у 2 рази дорожче)

Самопальна акустика-це 90 % провали по частотам,який би майстер не робив.

Саби ще погоджуюсь,що мона виготовити)

Це моя особиста думка,нікому-нічого не нав`язую-просто раджу))

 

Мабуть ви працюэте на заводы маг

гг,неа , не працюю)Я навіть не знаю де він..Знаю,що десь біля Києва...

В тому році теж думав брати такі! Але насторожило мене те, що фазоінвертор ззаді... І трохи за мала потужність! В решті-решт доклав і взяв md405! 

Нормально дубасить,потужності вистачає...ФІ ззаду-нічого страшного там немає,така технологія.Колонки давлять супер+саби кіловатники,то просто "казка"!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти