Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте звукову карту
Порадьте звукову карту

Roland UA 25, я думаю при такому бюджеті до 300 дол буде самий логічний вибір. За 100-150 дол є об"яви продаж...

Apogee Duet, але тільки під Mac.

Roland UA 25, я думаю при такому бюджеті до 300 дол буде самий логічний вибір.

Дякую, поржав))

Скажіть мені я теж поржу....

то я гумору не оцінив....

Roland, а точніше EDIROL UA 25 - карта початкового рівня, яка годиться хіба на весіллі перетиснуті мп3-шки ганяти, але аж ніяк не з Адамами звучати. В нас в студії така є, і на перших порах ми з нею навіть пробували працювати. Ніж вбудована карта компа вона краща, але не більше... Тим більше, що в ній досить примітивне залізо, яке працює максимум до Вінди 7 (хоча на сайті виробнику дрова і до 8-ки є, на вісімці вона не стартувала), максимальна частота - 48...

ІМХО до 300 баксів можна взяти на порядки кращий девайс, а оцінювати її як логічний вибір, це по-моєму реально смішно.

Це серйозні агрументи про весілля, про залізо, про 8-ку, про частоту 48. Дякую теж мене повеселили )).  Читайте уважно прохання автора теми про бюджет і мету використання, а не радьте йому девайси по 800 баксів, ваше зрівняння в студії тут нідочого, це не запис.

Roland UA 55 -  і музику можна якісно послухати (до 192 кГц) і для студійної роботи є все необхідне - міді, якісні попередні підсилювачі, динамічна обробка... Сам думаю таку придбати для нестаціонарних робіт (маю ще Lynx L22).

Це серйозні агрументи про весілля, про залізо, про 8-ку, про частоту 48. Дякую теж мене повеселили )).  Читайте уважно прохання автора теми про бюджет і мету використання, а не радьте йому девайси по 800 баксів, ваше зрівняння в студії тут нідочого, це не запис.

Я просто не став нічого вигадувати, а згрубшого пояснив, що то карта для початківців. А ТС хоче карту, мінімум середнього рівня... І карти по 800 баксів в нас коштують, а хто тепер в нас щось купує з заліза? Всі адекватні люди тягають апарат з закордону, а там на порядки дешевше... Це раз.

По-друге, ви знаєте Адами А7? Як на вашу думку, вони мають звучати? Чи ви думаєте, якщо дорогі монітори, то вони приховають недоліки дешевих ЦАПів? 

 

Roland UA 55 
Проти даного девайсу нічого не маю проти, навпаки, в даній ситуації, це було би адекватне рішення.

То що вважаєте, що Roland UA 55 буде нормальним вибором відповідним до акустики?

ТС, помітьте, я не сказав відповідним,  а саме адекватним в даному ціновому діапазоні. Вкладаємся в 300 баксів? - ТАК; ЦАП високої якості = 24 біт 96кГц (не ТОП звичайно, але і не примітив)? - ТАК; Динамічна обробка присутня? - ТАК... Отже вирішувати вам.

 

П.С. Сам працюю на Моту 2408 (24 біта 48 кГЦ), хоча як альтернативу я би взяв і даний QuadCapture...   Правда і моніторчики в мене попроще будуть...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти