Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » демо стилів корг па 600
демо стилів корг па 600

 "СтрінгА на ліву руку

Угу. Мислення 90-х років м.ст. (Дядько Хапко тут поза моєю реплікою).

Тобто мова йшла про стиль самограйки.

Так і я про те... Пора відірватись від поняття "самограйовий стиль - це уся музика". Слідкуйте за тенденціями в світі весільно-лабушного-шоубізу. Виробники інтерактивних самограйок вже видала "на гора" все що могли. Усьо! Кіно сі скінчило, приходить час дивувати пУбліку справжньою гров.

Як що можна закидайте свої демки стилів полька вальс марш і т.д цікаво послухати.

Yulianovich, як на мене, Ви перетворюєте топік на холівар "Самограйки vs Жива лаба". Ніхто ж у жодному пості не писав чогось такого: "а послухайте які я стилі на самограйці клепаю, ваша жива лаба і в ... не впирається. Людина виклала демо стилів, Дядько Хапко зробив доречні зауваження, а Ви це все перевели в тему- самограйки то не музика, тра вживу лабати. А що ж тоді казати любителям трансу, хаусу, дабстепу та іншої електронної музики? Чи Ви скажете їм: "Хлопці не слухайте всю цю фігню, там жива кухня не грає...

Є в неті багато промо-роликів кавер-гуртів (наприклад "Leo Citi, Gunz Live Band, Orchestra Vito"), які мали б грати наживо. Вмикаємо ролик-і що ми чуємо:практично в кожному кліпі усі аудіодоріжки прописані на студіях. З повністю живим звуком бачив, здається, тільки Вікторію Зяблікову на ВІП Карнавалі (якщо не помиляюсь).

 

 

Як що можна закидайте свої демки стилів полька вальс марш і т.д цікаво послухати.

Serjoga,  Ви бєте народ нижче пояса, ще повтікають з форуму....)

 

Yulianovich, як на мене, Ви перетворюєте топік на холівар "Самограйки vs Жива лаба".

Нееееееее.... Я підтролюю щоб клавішники відходили від поклоніння перед самограйкою (шарманкою) і не займались музичним анонізмом на стилі автоакомпонементу. Вчитись грати ніколи не пізно.

Вмикаємо ролик-і що ми чуємо:практично в кожному кліпі усі аудіодоріжки прописані на студіях.

Поясню. Це не тому що грати не вміють. Записати живий лайв важко. (Сам маю з тим велику проблему). З мікшера не той звук, а з залу теж гіморно. В студії найпростіше зробити аудіо промо-ролика. Та і зібрати зайвий раз музикантів докупи проблематично. Хтось грає в кількох складах, хтось на викладацькій, чи іншій роботі. Якщо добрі музиканти, то запишуть і "за один присіст", так як це зробив Блюз Маркет:  https://www.youtube.com/watch?v=AlFMJcIlsEY  В житті всі львівські клубні команди грають повністю наживо, бо на поріг клюбів з фанерами не пустять.

А що ж тоді казати любителям трансу, хаусу, дабстепу та іншої електронної музики?

Грати! Але не звикористанням автоакомпонементу. Бо виходить дууууже вже убого. Десь в мережі є форум любителів цих жанрів. Колись я туди зазирав, потім полишив, бо не моє. Так там нормально обговорюють створення музла, синтюки, ВСТ-хи, викладають свої роботи. Самограйками там і не пахне - не зрозуміють.

http://goo.gl/9fZKxS

http://goo.gl/9fZKxS

Тут говорять про демо стилі РА600. Прозвучали зауваження в адресу автора. .. (Для Дядька Хапко) А може варто, маючи стільки знань і вмінь, всеж записати стиль, чи стилі(якісні на вашу думку), і продемонструвати людям. На халяву ви не любите давати, тоді продавайте, я впевнений - у вас куплять.

Шановний serhijow чому ви так?я мав наувазі послухати роботи людей які роблять це професійно чогось повчитись,щось цікаве взяти для себе.А стого всього зрозумів що треба забути про самограй грати на живо або пару ноутбуків мікрофон взуби і ніяких самограїв. 

Самограїв треба, сам також пишу стилі як вмію. Майстерність піднімати, звичайно, треба але нів'якому разі не переставати робити. Дякую Дядьку Хапку за аналіз, бо всі перераховані косяки в мене також присутні. І не бийте музиканта, він грає як вміє

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти