Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » гармонайзер
гармонайзер

Я не займаюся продажем музичної апаратури і мені немає змісту демонструвати можливості гармонайзера.Скажу вам одне, коли я його купив то відразу був сильно розчарований, тоді в мене тоже думка була на цей час що то є повна х-ня. І у вас бачу склалася така думка що то є дитяча забавка.Та давайте подивимося, фірма HELICON випускає гармонайзери в такому великому асортименті і стільки багато різних моделей та ще й в кожен синтезатор пхають цю іграшку. Потрібно багато прикласти часу і зусиль щоб був результат. І не сприймайте мене будь ласка за початківця. Все моє життя - то музика а перший раз я на весіллі музикантом - скрипачем  у  78 році.

І у вас бачу склалася така думка що то є дитяча забавка.

Свої думки я викладав неодноразово в обговореннях гармонайзерів, і тут, і на інших ресурсах. Перший раз почув роботу Евантайда в році так 1988-му на "Студії Лева" в Критовича. Моя думка не змінилася - гармонайзер це фетиш. Всі про нього говорять, вихваляють, а в реальній роботі він не помічений. (Демки не в рахунок). В неті викладені промо-ролики безлічі гуртів і я щось не зустрічав щоб хтось його використовував. Може я помиляюсь, то дайте хто лінки.

В мене питання: -Якщо співак заспіває фальшиву нотку то гармонайзер зфальшує також(подвоїть чи потроїть фальш)?

Якщо співак заспіває фальшиву нотку то гармонайзер зфальшує також(подвоїть чи потроїть фальш)?

Може сфальшувати, може виправити, може зробити з вас Шер - все залежить від наявності і налаштувань пітч-кореції.

В мене питання: -Якщо співак заспіває фальшиву нотку то гармонайзер зфальшує також

ДУЖЕ слушне питання. Коли співак зайнятий лиш контролем інтонації співу, то це не спів, а "сольфеджування". Тому я не прихильник використання цього приладу в лайві.

подвоїть чи потроїть фальш

Угу! Тому я і наголощую, що використання гармонайзерів, це більше площина експериментів і пізнання досягнень індустрії про-аудіо екюпменту.

Тому в 80 - ті я в колективі де 5- теро чоловік всі народні тільки я співав фальцетом  бо ніхто вибачте не вмів керувати голосом виконуючи фальцет.Зрозумійте правильно щоб співати в трьох голосся по перше це не всі речі і не у всіх жанрах.Найкраще зрозуміло наживо коли підібрані для багатоголосся голоси. Відомі зірки собі ретельно бідбирають голоси для бек вокалу а інші виконують на концертах під записаний попередньо своїм голосом  бек вокал. Гармонайзером трьохголосся використовую тільки там де треба а так два голоси в терцію а де потрібно гармонайзером добавляю тільки фальцет. На рахунок що електроніка всю фальш виправляє то неправда навпаки ти зробив помилку і гармонайзер за тобою.

  • Я розумію що ніякий гармонайзер не замінить правильно підібрані тембрально  збалансовані голоси в професійному колективі який роками працює над своїм репертуаром але вони співають тільки свої речі а ми  вимушені співати  їх всіх
  • .Репертуар професійного колективу від ста до двіста речей а простого лабуха що працює в барі та на виїзді по весіллях більше тисячі.

Зрозумійте правильно щоб співати в трьох голосся по перше це не всі речі і не у всіх жанрах.Найкраще зрозуміло наживо коли підібрані для багатоголосся голоси

Соррі, а це кому цей лікнеп адресований? Якщо мені, то про вокал, хороведення, хорову аранжировку, гармонію мені розповіли викладачі дрогобицьких музучилища та музпеду.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти