Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Відстає звук у W7 х64, на Audigy 2 ZS
Відстає звук у W7 х64, на Audigy 2 ZS

При співі з мікрофону- на долі секунди запізнюється звук...З міді - інструментами проблем немає. В Кубі та ін затримка мінімальна. Може, драйвери поміняти? Хто порадить?

буфер в asio 4 all скрутити до мінімума!

А нащо для неї ASIO4ALL? Вона має азіо драйвер. Витяг зі специфікації: 

  • ASIO 2.0 drivers for low latency (as low as 2ms) multi-track playback and recording at 16bit/48kHz*

Стоїть питання, чи драйвер часом не х86 на х64-бітній системі стоїть? Від того може тупити.

Хотів поекспериментувати і поставив дрова KX. Тепер після видалення рідні не хочуть ставати. Треба подивитись щодо Х64 чи Х86. Але чув, що моя карта на офіційному сайті підтримки Х64 вінди 7 немає.... Буду колупатись.. Дякую небайдужим. А щодо затримки, певно, ні, бо віртуальні інструменти, які я навішую і Кубі- не відстають. Тільки аналоговий звук з мікрофону.

О-о-о-о, то вже багато говорить. Оті експериментальні дрова погано працюють з АЦП, то тому і відставання. Тепер по драйверах - а для Вісти є х64 дрова? Якщо є, то вони і на сімці працювати будуть, бо ядро одне і то саме

Для вісти є точно . Буду шукати, на форумах питати...

 

Сергій я теж працював на цій звуковій карті, теж були проблемки різного характеру, прийшов до висновку що вона працює тільки з ХР, які я тільки не шукав дрова до ОС 7, але нічого не допомогало, а переходити на ХР якось не дуже хотілось так і продав її.

Андра, дякую. Але ж з інструментами проблем нема, пишуться! І в Кубі і в інших програмах. А купувати дорогу зараз неохота, так як мені не основне писати фанери, а лише часом звук накласти...Якщо не секрет, на якій зараз працюєте? І на ХР переходити з 8 гігами оперативи і 4-ядерним ксеоном нехочеться. Прийдеться щось недороге з підтримкою АЗІО шукати. Але тут, на форумі ціни трохи дорогі.

http://melitopol.zap.olx.ua/obyavlenie/zvukovaya-karta-IDaOQbJ.html#0a1ce279f0 А якщо з таким прибамбасом? Хто порадить? Дасть воно мені щось?

Працюю зараз на  M-audio Audiophile USB.

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти