Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Завдаток - віддавати чи ні????
Завдаток - віддавати чи ні????

Андрію, в такому разі навіщо взагалі їх брати, якщо Ви потім віддаєте ?   Най  замовнику  хоч ,,трактор голову переїде,,(вибачте),  но завдаток є завдатком ,який  являється гарантією !!!

а я віддав,аж 2!!!!в Україні тяжкі часи,але люди мені здається стали трохи добріші,принаймі частина,років 2 тому яб може і спорив.бо попереджав що завдаток і є для того.щоб іншого весілля евзяли,але всетаки в Україні ВІЙНА!ось так!!!

Респект! Гідний вчинок сильної людини.

P.S. Плазунам і заробітчанам подібне не збагнути.

Андрій гурт*Щирецькі музики а я віддав,аж 2!!!!в Україні тяжкі часи,але люди мені здається стали трохи добріші,принаймі частина,років 2 тому яб може і спорив.бо попереджав що завдаток і є для того.щоб іншого весілля евзяли,але всетаки в Україні ВІЙНА!ось так!!!

Чуваки, та на холєру брати ті завдатки взагалі... Прийшли домовлятись за халтуру, а Ти їм фразу - дочекаємо всі при житті і здоров"ї, то відлабаєм... Війна

P.S Нехай тоді замовники сушать голову, будуть в них один колектив забавляти, чи три, чи нікого....

та на холєру брати ті завдатки взагалі...

SHARIK ви не повірете,але останніми роками маєже завжди так роблю...брав завдатки лише в декількох випадках і то від тих клієнтів які живуть Бог зна де...і принципі ше пока ніякого кідалова не було...

Та й взагалі...за все життя лише раз киданули....моє перше весілля... замість 40 доларів дали сорок гривень перший досвід неоціннений...я тоді ше дитиною був...15 років,..але зарас про це весілля найтепліші спогади...Село,шалаш,зима ,слякоть і болото..і я по коліна в тім болоті з басом Роден (тяжкий с....ка)...бо в будці місця хватило лише для брата з ямашкою 190 .брезент прорвало ямашку залило...ми її розібрали феном просушилли і гойра))) Були часи

Минулого сезону попросили молодята повернути "завдаток".  Я повернув і не жалію...Сплю спокійно!))

 

Кожен може чинити згідно своїх поглядів та совісті. Але не забувайте, що ваші вчинки впливають на формування думки і про ваших колег. Дуже обережно і виважено треба підходити до вже усталених понять, серед яких є і завдаток.

Легковажність призведе до ще більшої неповаги до вас як суб'єкта договору. В очах замовників дуже легко скотитися до слимака: забрати завдаток в лабуха стане легше, ніж цукєрок в дитини.

Одне із значень заборони полягає не в тому, аби щось тупо заборонити, а в тому, аби дотримуватись домовленостей і включати розумілку ситуації.

Завдаток є ГАРАНТІЄЮ замовлення, і  компенсацією упущеної вигоди, якщо замовлення не було, а музикант відмовив іншому замовнику.

Ніхто не зобовязаний повертати завдаток. Але кожен може це зробити за власним бажанням. Крапка.

Я віддавав завдаток лише раз, коли ми з колегою в один день взяли два замовлення на один день. 90-ті - не було телефонів, ми не попередили один одного і от вийшов такий сюрприз. Я їхав на велосипеді по багнюці кілометрів 10, шукав своїх замовників в сусідньому селі. Вони хотіли тільки нас. Довго вибачався, віддав гроші, пообіцяв знайти заміну; знайшов, ще і доплатив хлопцям, бо їз-за моєї глупоти вони зіскочили з іншої халтури.

А в загальному повністю згоден з дядьком Хапком - завдаток є не тільки ГАРАНТІЄЮ замовлення, а й  компенсацією упущеної вигоди.

Сьогодні віддав на вересень! Молодому і його батькові пийшли повістки (професійні військові - казали їм чекати бо можуть покликати) Молодий позвонив - пояснив каже весілля відміняється, завдаток - на ваш розсуд - можете віддати можете лишити. Звичайно я віддав думаю пояснювати чого я так зробив не треба...

Бедзю Іванишин, в даному випадку питань абсолютно нема. Така ситуація сталася і люди нормально пояснили. А коли починають вигадувати - нам не получається, в ресторані своя музика і вони не дозволяють... Я таке навіть слухати не бажаю. В мене в вересні минулого року колєга женився, в ресторані була своя музика, то чувак навіть серйозне відвальне тим лабухам поставив, бо хотів саме нас, а не вигадував дурниці з завдатком. Я думаю, люди перше годять кабак і там їм пояснюють, що і до чого з лабаями.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти