Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Завдаток - віддавати чи ні????
Завдаток - віддавати чи ні????

Привіт Руслан !!! Привіт Дрогобичу. Було в мене таке. Взяв завдаток, а на третій день прийшли і просять, віддайте завдаток, бо весілля відміняється, тобто люди вирішили одружитися без забави. То були знайомі... Я не довго парився з тим взяв та віддав. А власник закладу де мало бути весілля культурно їх послав...Через рік з тої родини знову прийшли замовляти музику до мене, виходила заміж друга сестра. Я звісно натякнув їм про попередній раз. На цей раз все було ОК. А десь через 1,5 року замовили знову - віддавали третю дочку. Знов все ОК. Ось таке... А взагалі, завдаток не віддається... Але дивись по ситуаціїї. (Сашко).

 

В мене (не пам*ятаю який рік був) була подібна ситуація.  Прийшла мати нареченої в четверг (в суботу весілля) до мене за завдатком. Весілля не буде,бо дочці стало дуже зле (це нареченій)  всі в паніці, тоб то біда. Віддав я завдаток,повірив. Тут чую ЕГЕ !!! Весілля  набуває обертів  !!!  Музиканти не з нашого району грають на повну катушку.  Прийшов я послухати та подивитися на наречену якій було дуже зле.  Закінчилося тим, що коли мати танцювала з нареченою , молодій раптом стало дійсно зле і помирає серед натовпу. Це дійсно стало бідою. Все сталося так,як казала мені мати коли прийшла за завдатком.  Всетаки Бог бачить і судить справедливо. От так то буває.   

Моторошні історії росказуєте....аж мороз по шкірі....не хотілось би бути причасним до таких історій.....А якщо по темі,то якщо до весілля ще є час то я б віддав гроші,щоб ворогів не наживати...а якщо вже менше місяця до весілля ,то це вже полюбому завдаток не вертається,хіба дійсно в якихось екстремальних умовах...може я і неправий...але ті скандали так псують нерви...а зіпсовані нерви це вкорочений вік....я за те щоб морщин на лобі менше було..

Руслан, послухай мою імху. Ті підходи що були колись, потрібно залишити в минулому. Проблема не в замовнику, а в домовленості. Потрібно домовлятись так, щоб подібні ситуації не виникали, тобто все прораховувати і передбачати. В вашій ситуації я б віддав завдаток пошвидше і просто зробив висновки. Ви маєте добру репутацію, то ж без роботи не будете. І наприкінець: одним весіллям більше, одним весіллям менше - повір це дрібниці. Будьте вище ситуації і все буде гут! Не можна "трястися" над замовленнями. Колись з колєгами обговорювали подібну тему. Зійшлися на думці що 1 весілля в сезон може "відійти". Причин тут може бути безліч.

Yulianovich

На рахунок "домовлятись" - була чітка домовленість про розрахунок в доларах, або в гривнях по курсу на день весілля. 

Ми не "трясемося" за це весілля. Тут іде вже питання принципу. Ось замовник хоче бути "в плюсі" і розумніший, а музикант має бути в програші (бо він дурак)

була чітка домовленість про розрахунок в доларах

Ось замовник хоче бути "в плюсі" і розумніший

Тоді не віддавати. Крапка.

Ми не "трясемося" за це весілля

Я в цьому не сумніваюсь. Я висловився загально.

Тут іде вже питання принципу

Відстоюйте його! Бажаю успіхів.

P.S. Остатньо подумую над письмовим оформленням подібних відносин. Поки що "без печатки". Досвід роботи на попередньомі місці каже що подібний підхід  досить дисциплінує замовника і відбиває охоту "покачати "права".

Руслан,вони Вам чимось може погрожують???  Чи тупо ниють ,,віддай гроші,,  ???  Якщо погрожують-віддай,та з дураком не зв*язуйся, а якщо ні- закрий перед ними калітку чи двері в квартирі і навіть не розмовляй. Поважай себе в такому разі,  а  надалі  замовники будуть   поважати Вас, і будуть всім казати, що  Руслан  по поводу завдатка відноситься дуже серйозно. А замовник надалі буде навчений   (дав завдаток та маєш нагоду відмовитись?  - ніфіга, з Русланом цей номер не проходить).   Будуть замовляти та поважати.   Руслан, сьогодні одні в  Вас забрали завдаток,а завтра другі прийдуть, бо один одному всерівно буде розказувати,що  ми забрали і ви заберете.  Це така закономірність.  

 

бо один одному всерівно буде розказувати

Це на рівні села, або мацьопкого містечка. В містах замовники між собою не перетинаються.

Остатньо подумую над письмовим оформленням подібних відносин...

Це був би не поганий варіант, тим більше тепер. Хитросклепаний замовник може створити не мало штучно роздутих проблем, щоб попортити настрій. (Типу а танці з качалкою, макогоном, фляшкою грали, а ось з ременем ні. А значить не допрацювали... Отже до розрахунку мінус стільки. Шось не так хлопчики ? Ми домовлялись, та я про те вперше чую і.т.п). Хто як вирішував подібні ситуаціїї ? 

P.S Прихильник культурно домовлятися, але були варіанти з елементами культури фізичної 

Юліанович, най буде навіть і на рівні села, а якщо місто велике,то я з Вами згоден.  Але в селі,чи в районному центрі цей варіант,про який я говорив, 100%  буде .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти