Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » «Радіо Єс» виключає з ефіру музику російську
«Радіо Єс» виключає з ефіру музику російську

"Радіокомпанія Гала» з позивним «Ґала радіо» перейменувалася на «Радіо Єс» і повністю виключає зі свого ефіру музику російською мовою та музику російських виконавців

http://ridna.ua/2015/01/hala-radio-povnistyu-vidmovylos-vid-rosijskoji-muzyky/

Супер!! Якраз для шостої комірки в автомагнітолі!!

 ,,,Відмова від російської музики та мови,,,,,- Невже немає  на сьогоднішній день більш глобальнішніх проблем ?????????  Я в шоці від Вас !!!! Війна в країні, зате  в 6-ій комірці музон УКРАЇНСЬКИЙ шпарить     Жаль,що смайлика немає такого ,якого я би вам хотів показати.

Пане Василь а шо жэ делать? Який ваш рецепт успіху...? Воювати не хочите,забороняти низькопробну ,багато в чому антиукраїнську російську культуру не бажаєте....Як тоді боротись з загарбником? чи може одразу здатись і жити халуйом?

Все вірно, велика перемога складається з багатьох маленьких кожноденних та інколи непомітних. Дракона в першу чергу потрібно вбити в собі...

 

Якщо продовжувати тему на цей лад, то це вже піде політика.  А сайт зветься Мінус Львів.  Єге, я вже не такий і старий , я зрозумів як ним користуватися, навіть й онук заздрить,  Знаю вже хто є хто,і кому що написати.    А  что делать, БОДЯ,???? -беречь себя.  

На рахунок повідомлення -дрібничка,але приємно.От усі радіостанції,та телеканали би так само поступили.Може б тоді і сліпі прозріли ,та глухі б почули.Нажаль розумію,що чудес не буває.

Якщо війна в країні, то музику не слухати? Я в шоці від вас! Шкода, що нема такого смайлика, яки я хотів вам показати! Я, до прикладу, коли за кермом, завжди вмикаю собі музику. Ну люблю я слухати музику! А коли українська, та ще і якісна - то супер!  Якийсь дивний чоловік цей Василь.

АГА, я такий.  Країна -це також твій дім, в якому ти живеш, і в цьому домі  тисячі  загиблих . А ,що, як маєш в хаті покійника ( хай бог боронить) то теж український музон крутиш?

Ну точно - дивний! Намішав праведне з грішним! В інших гілках пише, що якщо заплатять добре, то готовий відриватись на халтурах і навіть жратву бере собі з дому, а тут виступає проти музики в машині!  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти