Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ELECTRO VOICE-1152 скільки можна з економити якщо зробити самому.
ELECTRO VOICE-1152 скільки можна з економити якщо зробити самому.

 Скільки можна з економити якщо зробити похожу модель самомому ev-1152. колонку. чи можна купити фільтра від ціеї моделі.динаміки я думаю без проблем.а корпус на заказ. я думаю що приблизно 4000 тисячі гр. просто я щитаю що можна з економити на корпосі. бо корпус напевно фірмовий стоїть думаю 200 доларів. за шт.. б у колонка  ev 1152 споїть приблизно 600 evro і шт. може хтось це пробовав зробити , і як получився результат.

Дурна затія!!!

Я взагалі вважаю, що можна ще й заробити несамовитих грошей. То ж не штука налагодити масове виробництво хороших, якісних виробів за ширпотребною ціною. Варто спробувати. Заодне буржуям з китайцями охоту бізнесом займатися відіб'єте.

Бренд "Траблвойс" - дарую.

А через 25 років успішного розвитку і процвітання бренду (якщо все зростеться) чергове молоденьке Траблмейкерчатко спитає на форумі "Скільки можна з економити якщо зробити похожу модель самомому TroubleVoice-11111152222222222. колонку. "

Отака рекурсія жизні...

 

 

Подібні теми обговорювали вже багато разів,не треба видумувати велосипед,на даний час вибір акустики шикарний,і в домашніх умовах дуже проблемно щось толкове змайструвати.(моя думка).

Анкл, реально Троольнув... ))))))))))   Мейкер завис..... Меморі фуллл....

 

П.С  давно так не ржав....))))))

Скільки можна з економити якщо зробити похожу модель самомому ev-1152

Насправді зекномоти можна, але зміст це робити є тільки, якщо робити клон з дорогих колонок преміум класу. Така акустика коштує від 1500 баків за нову, головки  приблизно 300+300 баків + плюс 200 за ящик з фурнітурою і фільтром, то економія виходить. А клонувати всякий ширпотреб то дурна трата часу та грошей, в тому сигменті і фірмові не звучать, то шо очікувати від клона? Те шо написав Д. Хапко   :)

Мій знайомий скрипки виготовляв і повірте це дуже набагато складніше ніж виготовити акустичний ящик. Потрібно зняти точний розмір з оригіналу, мати знання в демпфіруванні щоб не виникли небажані резонансні частоти, спади ачх і вібрації корпусу і саме головне- вміти настроїти фазоінвертор який зменшує нелінійні спотворення та збільшує віддачу на низах.Розрахунки фільтрів під конкретні динаміки є в неті.

ПС. команда з Нового Роздолу озвучує концерти по всій Україні зірок естради на стадіонах і акустичні портали там власного виробництва а потужності там не до наших .Хлопці чомусь не купували "фірмові ящики".

море букв.... а сказати що хотіли?

Людина хоче акустику власноруч змайструвати, хіба це погано. А... ми привикли купляти все готове, провірене, брендове і якщо хтось ліпить самопал то він лох. Українці, до чого ми докотилися! В домашньому вжитку в нас холодильник - білоруський, кухонний комбайн- прибалтійський, телевізор- корейський,  музичний центр та  комп- китайський, меблі- польські, посуд угорська,  пилесос- тайвань а що ж наше Українське, та нічого ми не маємо бо ми такі зарозумілі Українці!

electromuzik  а що ж наше Українське, та нічого ми не маємо бо ми такі зарозумілі Українці!    

Але, за то, як МИ СПІВАЄМО...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти