Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Пасивний мікшер + активна акустика, чи акт. мікшер + пас. акустика?
Пасивний мікшер + активна акустика, чи акт. мікшер + пас. акустика?

Добрий день усім. Постав перед вибором апарату на весілля, і неможу вирішити таке питання: пасивний мікшер + активна акустика, чи акт. мікшер + пас. акустика? Підкажіть будь-ласка, хто в цьому компетентний, хто це пройшов, попробував. Вислухаю усі поради і по зручності, ціні, які виробники... Чекаю відповідей, дякую.

можна монету підкинути   ....є ще варіант: пасивний пульт і пасивна акустика.

...є ще варіант: пасивний пульт і пасивна акустика. І між ними підсилювач.

Із запропонованого - другий варіант (активний мікшер + пасивна акустика) - все керування апаратом під руками , не треба до колонок бігати для налаштування, при транспортуванні зручно (не багато ящиків тягати). Хоча, як на мене, то третій варіант - мікшер + підсилювач + акустика - кращий і більш універсальний, теж все керування під руками + є варіанти для подальшого розширення і модернізації, додавання чи заміни компонентів. 

Можливо допоможе... 

Ром, така фігня... Якщо працюєш більше всього на одному місці- то пасив, а коли діяльність з частими переїздами - то тільки актив, але треба враховувати і інші фактори, наприклад робота на відкритому повітрі а бо в сільських бойових умовах )) і  "в дождь и снег" -тоді пассив. Просто відмінність в активі і пасиві в тому що активна система, це такий компроміс між якістю звучання та коштовністю апарата, тобто "все в одному" як говорив один мій знайомий, все що універсальне то все до пи.ди )). Але все таки  моя думка що система активна дешевше виходить і менше потребує додаткових приборів, як говорять, чим менше в звуковому тракті різних потрібних і не потрібних приборів, тим вони менше поганять початковий звук...

PS.

Активні мікшери, кухонні комбайни і все те що 3 в 1 не можу терпіти, це все г.. Телефон має дзвонити, стіральна машина стірати, відеокамера знімати... Мир всім, хай нам щастить..

CвоЇ плюси і мінуси є і там і там,активний пульт(маю на увазі DYNACORD або щось подібне а не саундкінг і т.д.) це поперше добре збалансований звук і якість звуку супер і все під рукою,але більше ніж 4  8омних колонок не підключиш,активні колонки добре тим що можеш хоть 20 підключити одна до одної.але проблемно при перевозкі на прицепі вже не повезеш,і більше шнурків,і при погоді в дощ теж трохи більше проблем,але є ще фактор де грати і скільки Ви готові викласти бабла на все це, і другий фактор найголовніший.А ще є в наші професії нетверезі гості і що до ремонту то найкраще третій варіант - все окремо  -пульт - усілок- колонки.

0215 Так плюси є там і там, і в залежності від формату роботи потрібно вибирати варіант. І в пасиві ще такий не мало важливий мінус, коли накривається під час роботи активний мікшер, мікшер, підсилювач, то хана. Тобто потрібно мати в запасі підсилювач або мікшер запасний, а це вже здорожчує всю систему. З активом простіше. Наприклад в системі 2топа+2 саба, накривається один топ або саб, працюєм далі 1+2, накривається мікшер- підключаємся напряму до топа і допрацьовуєм без ревера весілля.

Так вірно таке може бути,в будь якому варіанті треба брати якісне обладнання

 

Дякую за те, що відгукнулись. Про те, що обладнання повинно бути якісне, я навіть і обговорювати не хочу, це правда. Я вже встиг порозмовляти із своїми знайомими музикантами, думки в них різняться майже наполовину (60% на 40%) на користь акт. мікшер + пас. акустика. Одні кажуть взяти акт. мікшер Dynacord + акустика EV або також Dynacord, другі  кажуть про пас.  мікшер Dynacord, Allen heath, або щось із відомих + акт. YAMAHA, EV, RCF. В першому варіанті плюси, що не потрібно вести до акустики живлення, у мікшері усе разом, і т. п. В дугому варіанті,що акт. акустика вона вже збалансована зі своїм підсилювачем, і т. д. От і мучусь із вибором. Вибачайте, що навів мало аргументів, бо спішу на зустріч лабухів, ми сьогодні в Стрию закриваєм сезон. Постараюсь і там підняти це питання, щось узнаю нового, відпишусь.

То всьо фігня і вчорашній день. Якісь проводи, окремі колонки, окремі пульти. Кому то нині треба...

Ріальні чєли працюють на такому:

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти