Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » весілльні музиканти
весілльні музиканти

біда що то зарас майже нікому не цікаво....

Я б так не сказав. Кількість живих команд невпинно збільшується. Глянь на весільні портали.

Юліанович ,може і правда трохи я від життя відстав....на портали не заходив не дивився,каюсь...а от в закладах де проводять весілля ,буваю дуже часто...  за останні пять років  живу команду ,в себе в районі ,бачив тільки два рази...дай Бог  щоб ця статика змінилась в сторону зростання

 за останні пять років  живу команду ,в себе в районі ,бачив тільки два рази

"Ну тоді ми їдемо до вас!")))

0215,

ну на рахунок мі-мінору,то погоджуюся,незручна,холєра,для мене вже ліпше фа-мінор.Але чого ля-мінор незручний (ні одного знака при ключі!)-не розумію ніяк.

SHARIK,

Сама зручна тональність, для КЛАВІШНИКІВ, - це кнопка Транспозиції.

Ігнорую принципово.В моїй mo6 така функція є,але реалізована досить криво:з влізанням в меню і не зберігається при зміні войсів (кнопочки freze нема).Та і постійне юзання транспозу-тормоз прогресу.

ТОму і незручна  що немає знаків,на клавішах мені незручно по одних "білих"а на баяні  різниці немає

Не розумію хлопаки, чого ви хаєте МІ-мінор? Нормальна тональність, не складніша ніж РЕ-мінор чи СОЛЬ-мінор... А з ЛЯ-мінору взагалі починаються клавішники (саме на ній я на початках лабав))) Мені от ФА-мінор для вокалу норм, а от вивчити ніяк вона не дається...

Всім музикам бажаю в Новому році миру,щастя,здоров"я,добробуту і багато роботи від якої отримаєте задоволення,гарних "маршових"  !!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

Солідарний з Юліановичем, нормальний клавішник, на даний час, без роботи не буде сидіти. Наголошую - нормальний!! І те, що кількість "живих" бендів збільшується - факт! іІ це не може не радувати! Я вже і не говорю про якісь там нюанси виконання, співання і звучання.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти