Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » хто якими тростями користується???
хто якими тростями користується???

Bankir Так, пишуть багато, але то реклама, цитую дослівно : " ... Для продвинутых  студентов..."  -  Це так дані тростини рекламуют..... 

Також є тростини кращі за РІКО, але вони і коштують на порядок вище ціни і Ріко і цих " нових".

m75  Якщо правильно підібрати тростину, то щось там " доводити" не приходиться.  " Доводяться ", або  не фірмові тростини, або коли лінь пограти на новій тростині, або треба вже, терміново, на халтурі,  - добру  вже зломав, нову ще не розіграв і кофрі, лиш дві штуки про запас.. . Я беру 10, або по 5 +- того розміру що граю постійно і ..." пощу  в ванній кімнаті..", поки не знайду свою, ТУ, що не потребує ніякої доводки - і ТА тростина дісно служить довго.

Доречі. так, як кажуть, ..." по мижи коліна.." , випробував  " Марку".., - 1,5 і 2,0 і 2,5., куплені у Львові , кому треба напишу в привати, - цілий 2015 рік відпрацював на 2,0 , мунд ебоніт. Сподобалось - ціна . якість...

Ще раз до Теми, якщо хтось купив, грав, - "RESERVE", напишіть про них.

Sharik, про RESERVE Вам не напишу, не пробував. На тростях ф-ми  " MARCA " , грав.  Хороші трості але біда з площадкою (не рівна), не тримає компресії , а це додатковий розхід повітря + 20-30% втрата тембру . В мене в даний мамент 10 робочих тростей, серед них: Vandoren (traditional №5),  Glotin (№ 3-3.5) ,Rico (№ 3.5) , La-Vos (MH) - всі переточені на № 2,5 під RICO ROYAL, якщо цікавить чим це роблю, скиньте свій e-mail , я вам скину фото.  

m75  Якщо правильно підібрати тростину, то щось там " доводити" не приходиться.  " Доводяться ", або  не фірмові тростини,

 

1.Якщо трость (нова) звучить, в ній потрібно закрити пори  та полірнути площаку (для довговічності).

 

2. Не фірмові трсті- це які ? 

 

 

http://www.reedual.com/products/

Задоволення не з дешевих яле вартує уваги

Так не здешевих... і не є у нас популярним. Я просто проаргументую на свій розум - тож не обовязково брати до уваги. Вартість тростей фірми N.. ,розміром 3,5 - 5,0 є дорожчі чим 2,5 на яких Ви працюєте. Тепер про пористість "тріски" , я не дуже великий спец,але пори не закриваю, а виб раю тростину з найменшою пористістю. Я як перевірити тростину, я думаю Ви знаєте. Якось Так,решту в особистій переписці.
Площадку рівняв,якраз в " фірмових дровах" BARI :) , в якої напис випирав, як цицьки в шістнадцятки - більше я таку "фірму" не купляв. Але то не є панацея кожної тростини. Ясно, що після використання тростини її треба почисти до і після висихання. І після висихання доцільно рівняти площину тростини.

Найкращу площадку  мають трості ф-ми VANDOREN, серед інших відомих фірм.  

 

 

Трості Marca пробував, але в них довга заточка, під мій колишній мундштук OTTO LINK вони не піходили.

Люблю VANDOREN JAWA (зелені) і VANDOREN ZZ  - хороші трості, правда зараз дорогі!!!

VANDOREN JAWA (червоні) -специфічні, один раз попробував, більше купляти не буду.

Трості  Alexander S - дуже сподобались, правда зараз у Львові їх не бачу.

РІКО і РІКО РОЯЛЬ - може бути, але в звуку не має цікавинки)))

В магазині "СКМ" , що по вул. Франка можна замовити ALEXANDER але в них теж довга заточка. 

Якщо магазин " СКМ" має сайт, киньте посилання,тел, можна і приват. Я по нету неможу знайти його.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти