Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Шукаю вокалістку для виїзду в Китай. Терміново
Шукаю вокалістку для виїзду в Китай. Терміново

  Клавішник з 5ти річним досвідом роботи в Китаї . Шукаю вокалістку для виїзду на роботу в Китай .

Вимоги: вокалістка, вік від 18 років,бажано музична освіта(вокал або інше музичне),репертуар англійських пісень(не менше пів-сотні англійських популярних пісень).

робота та контракт від 6 місяців. Віза,переліт,супроводження на всіх етапах роботи,проживання,дорога до та з роботи безкоштовно. Харчування за свій рахунок.

Робота перший місяць під мінусовки ,потім вживу з синтезатором. 

Графік роботи: в основному з 20 або 21 до 23-24 ,загальний час присутності на роботі 3 - 4 години, загальний час співу 3 сети по 30-45 хвилин максимум.

Зарплата 1500 долларів в місяць, аванс 50% після півмісяця роботи(або готівка в доларах або в юанях або на карточку (відкрити картку в банку Китаю 30хвилин)

Взагалі буває 1-2 місяці в одному місті (паб,бар,ресторан) потім переїзд або переліт в інше місто ще на термін від 1 місяця.

від Вас потрібно добре співати,не зловживати алкоголем,без інтиму. Закордонний паспорт 6 місяців кінцевим терміном та 5-7 пустих сторінок для віз.

Виліт з Києва в Гонконг.

Терміново! 

Пишіть на пошту samoilenko1roman@hotmail.com або 0686992824 Роман

Знаю одну, але вона без інтиму не погодиться:)

Дуже дотепно про інтим..

Ще потрібно людину. Пишіть. 

доброї ночі!Я хотіла б спробувати....закінчила муз школу по класу академічного вокалу)анг пісні не проблема,адже я закінчую факультет іноз мов. Якщо зацікавила-дзвоніть! 0631718985 Роксолана

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти