Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Аудіозапис на YAMAHA PSR S900
Аудіозапис на YAMAHA PSR S900

 

Склалася така ситуація: на Новорічне свято в школі потрібно було записати дитячу пісеньку. Мінусовка+голос,поскільки дитина розгублювалась на публіці і забувала слова. Була фонограма МІДІ-формату. Я підключив мікрофон до синтезатора,включив "Мідяшку " і почав записувати. Запис пішов, але в якийсь момент зупинився і на дисплеї з*явився напис: "This drive is busy now".Повторні намагання записати закінчувались так само.Запис зупинявся, причому кожного разу в різних місцях. То через 15 секунд, то через 30,одним словом несистемно.Почав ггрішити на флешку (звичайна, китайська на 4 гіга)Відформатував флешку, але це нічого не дало.Може хто зустрічався з такою ситуацією, то підкажіть, будь ласка, в чому проблема.Буду дуже вдячний шановним форумчанам.

По перше купіть швидку флешку, подруге відформатуйте її в синтезаторі і використовуйте тільки для запису( щоб на ній не було ні стилів ні міді файлів ні іншого), мені колись допомогло.

Шановний alexmar ! Щиро вдячний Вам за відповідь! Спробую скористатися Вашою порадою.

І, бажано брати флешку не великого розміру, Бо моя с700 бачить лише до 1 гБ. с900 2 гБ бачить точно, перевірено. І пишеться все чудово.

 

Вибачте за некомпетентність. Що таке "швидка флешка" ? Я просто не звертав на це увагу. 

Дешеві флешки як правило мають малу швидкість на запис (2-5мб/с) це можна перевірити програмою SpeedOut_0.5, при покупці питайтеся, на коробці мае бути написано . А взагалі на  сайті ямахи є список перевірених флешок які підтримуються синтезатором

http://download.yamaha.com/search/product/?site=ru.yamaha.com&language=ru&category_id1=16277&category_id2=16084&category_id3=&product_id=574052

Дякую, шановні форумчани. Як кажуть: "Вік живи - вік учись" Прожив 53 роки, з них 38 займаюсь музикою. Технологія  іде вперед, іноді не встигаю слідкувати за всим і доводиться задавати ось такі здавалось би прості запитання........

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти