Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Важливо знати Вашу думку???
Важливо знати Вашу думку???

Чим почали.

Руслан Заркевич Щиро вітаю всіх музикантів України! Мене звати Руслан, я навчаюся грати на синтезаторі і вирішив купити синтезатора, але не знаю точно який класний... Отож звертаюся до Вас панове! Який синтезатор порадите придбати? (хотілося би купити інструмент на перспективу і що б звучав добре) Дякую всім за Ваші поради!

 

І чим закінчили.

Юрко (DJ VIST) Мда... Нахаляву і спирт солодкий)))

 

Геніально! Флудільня.Вам всім треба антидод від понтів.

 

Шановний, ти би не хамив так сходу. Почитай попередні пости самого топік стартера- "Дякую. Зрозумів." і все в тому роді... 

Звідси можна вважати, що тема себе наразі вичерпала... Бо тут багато шанованого люду є - самі кому хоч антидот вставлять куди треба...

КОРГІ3, тема розташована в розділі "Вільне спілкування". Так що...

Боже мій, які ми всі злі і головне так і стараємся,один одного "зїсти"(опусти,принизити,тикнути писком в каку),нетреба так хлопці ,за рахунок цькування ближнього сам розумнішим не станеш,будьте добріші один до одного так легше жити і сни в ночі приємні сняться...

     Ну написав хлопчина невнятно ,ну прикололись трішки над ним (подоброму)то що з того ,трагедію робити???Гадаю навпики в майбутньом це  змусить його більш обдумано спілкуватись з людьми, щоб подібних  каламбурів не виникало , а уточнить свої потреби тут йому обовязково допоможуть доброю порадою.Благо є кому........

   І щ,е акі би шановний топікастер не лінувався ,а трішки би пошарив по форумі то обовязково би знайшов відповідь на свої питання,подібні теми тут,як говорить мій маленький синочокобговорювались мільон пятсот раз))))....

 

Тут хтось навіть мануал на російській мові не міг до кетрона знайти, подивись в ютубі як звучать ямахи, корги, роланди , - можливо щось сподобається! 

Офіційного мануалу російською/українською для Кетронів я не зустрічав, припускаю, що нема. Є лише частковий неофіційний для SD1.

З Кетронів російською є тільки до Ketron SD-2 на сайті ketron.it

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти