Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Electro Voice RE410
Electro Voice RE410

Купив собі такий мікрофон і задоволений ним, але хотів би почути відгуки від інших власників.

Прекрасний мікрофон! Купив товариш - за ним купив мій напарник, потім ще один добрий друг... Я ніяк не можу наскладати ))) Дуже його хочу, співати просто кайф! Кондер це не динаміка! Маю Електровоз ND767A  - то РЄшка не до порівняння... НДшку хочеться в смітник..))) Дуже класний мік, але звичайно треба пробувати - дехто з моїх друзів також брав на пробу - то їм не підійшли..!!!. Кожному своє!  Якщо брати по саунду - дуже велика деталізація дикційних частот приблизно 1 - 2 кГц, має дуже глибокий низ і бажано HI -pas фільтром його відрізати хоча б від 70Гц, все таки виробник заявляє від 40 -до 20 (якщо не помиляюся). Стійкий до фідбеку! Дуже чутливий - чути всі вдихи придихи та ін.. ( ну це специфіка всіх "Кондюків") тому треба приловчитися після "динаміки".  Рекомендую!

"Якщо брати по саунду - дуже велика деталізація дикційних частот приблизно 1 - 2 кГц"

.....тільки нюанс... треба щоб рівень апарату відповідав цьому міку, інакше нема змісту, якщо ваш апарат не передасть такої деталізації, а для того,щоб передати добре 1-2кГц треба трьохполоску, або драйвер 3"

 

 "Дуже чутливий - чути всі вдихи придихи та ін"   ....тобто вимагає високого рівня професіоналізму виконавця.

Мікрофон хороший, але підійде далееееееко не всім. 

 

В мене в минулому багато раз було таке відчуття -  купив, тішився поки не спробував інший! А на рахунок деталізації і частоти відтворення 1 -2 к гц то повірте навідь без акустичного ящика сам динамік ідеально відтворить цю частоту( 4 А32!).Думаю, через рік - два вам сподобається інший! 

Один з кращих в які я співав

. НДшку хочеться в смітник..)))

Навіщо? Можу відкупити.

Наш басист має RE-510, так він до умов нашої праці не підходить, хоча мік екстра.

В мікрофон співати - одне задоволення. Дуже хороший дикційний діапазон - те, що ніколи не відчуєш в динамічному. Стосовно низу - дійсно дуже глибокий, плотний. Хоча мав можливість пробувати два таких мікрофони: і один звучав багатше, був більш чутливий, а інший - пісніший. Для лідер-вокалу рекомендую брати, не задумуючись.

Задумуватись треба завжди, він підійде не  всім

 

Безумовно.

RE-410  один із кращих. Дуже легко співати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти