Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи можна заробляти музикою????
Чи можна заробляти музикою????

Шановне і високо-поважне товариство ,в силу суперечок які часто точаться в навколо-музичних колах, зацікавило мене це питання Чи можна заробляти музикою????Запрошую всіх бажаючих висловити свою аргументовану думку і при бажання звісно поділитись своїм досвідом ,як досягти  успішності і востребованості.Дякую усім хто відгукнеться.

Можна. Маю багато колєгів яким це вдається. Мені, на жаль, щось не виходить.

От і я думаю що можна,головне зробити все правельно,(дрібниць нема) відповідна виконавська майстерність,мінімальна програма,зносьний звук ,вдалий піар ,і вже з голоду не помрете, відповідно чим більше "опцій" ви зможете запропонувати замавнику тим вищий гонорар можна очікувати і вищу затребуваність (хоча тут все таки піар на першому місці)

Yulianovich чомусь мені здається що причина вашої незатребованості,якраз в відсутності піару ,граєте ви класно ,а от відео в неті достойного нема ( я незнайшов),те що є воно не презентує ваш коликтив з кращої сторони і це прикро, бо ви дійсно вартуєте уваги,Робіть якісне ,студійне відео,сам залюбки подивлюсь.думаю це допоможе...

Ти трішки мене не зрозумів. Я про фах, як музиканта мав на увазі. Весілля-бари це дещо інше в мому розумінні. Живим складом граєм більше для душі, хоча деякі плани вже ж таки є.

Yulianovich Живим складом граєм більше для душі, хоча деякі плани вже ж таки є.   ого прямим текстом в ефір - невже пересідає за ASUS

bodja lykovskij те що є воно не презентує ваш коликтив з кращої сторони і це прикро

 Знав би ти скількох Yulianovich зарубав на смерть "без суда и следствия" і навіть без права на реінкарнацію ,  при заочно-віртуальній оцінці інших музикантів ,     не бу-у-вби ти  такий милостивий

Для досягнення успіху на даний момент , в порядку  зменшення важливості  : 1) репертуар -піар; 2) апарат-майстерність...  суто  моя  "имха"  без претензій на лаври ...  юляновича.

Микола63, а ти по темі топіка пиши. Що ти бігаєш за мною по всьому форумі? А Богдан, я думаю, і сам при зустрічі висновки зробить. Не маленький. Я реальна людина, а не віртуальний персонаж. Часто зустрічаюся з форумчанами під час роботи і поза нею. І як я граю і на чому їм відомо. Мені без потреби щось собі приписувати зайве. Вік не той.

Обніміте ж брати мої найменшого братаі давайте перестанем виявляти, вже нарешті ,взаємну "любов" та" симпатію" і перейдем до конструктиву , а Богдан він себе має за непоганого психолога ,що йому допомагало не тільки розібратись а й вижити(+непогана фіз підготовка) за обставин вельми несприятливих і некомфортних....короче хто буде багато флудити, в того волося на долоні виросте))))

короче хто буде багато флудити, в того волося на долоні виросте))))

Бодя , а можна щоб трохА на голові...  !? 

29 років заробляю тільки музикою.Правда у 93-94 роках прийшлося троха повозити сигарети і горілку в Угорщину, бо весільної роботи було мало, а апарат хотілося достойний...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти