Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Шукаю напарника..)
Шукаю напарника..)
Шукаю толкового напарника,який вміє співати та небоїться людей(публіки). володіння якимось інструментом та і взагалі людину яка тямить в лабі...))) Апарат у мене є весь. Все що потрібно для халтури)))) лабаю вже давно. зараз правда по бенкетах та на весілля беру когось напідписку...) Буду брати до уваги любі пропозиції... т0969568398 т0502583393  

Шукаю роботу в ресторані чи кафе. Маю особисту апаратуру. Багатий репертуар від 80-х до сучасних пісень на різних мовах.Обслуговувала весілля,банкети,ювілеї і таке інше. Працюю з 2006 року в ресторанах Ялти,Києва,Херсонщини.Голос-альт. Можу працювати як одна так і в групі. Трохи граю на клавішах. Останні роки працювала одна з причини неможливості підбору гідного партнера. Іноді обслуговувала весілля і дні народження як ведуча..).Є музична освіта. Головною рисою,крім професійності, вважаю пунктуальність,вічливість.Я думаю-ви будете задоволені і приємно вражені. 096-756-72-19 Ольга.

Олю ти напевно мене не так зрозуміла....) Я не роботодавець,і не влаштовую на роботу а шукаю напарника для створення весільного колективу незалежно чи є робота чи ні... по причині непорузуміння із старим колегою по цеху...))) (особисте)

Вокалістка.шукаю гурт для співпраці

093 321 66 85 дзвоніть Ольга

Шукаю роботу.Професійно володію інструментами скрипка,клавішні.Вища муз.освіта.Голос  тенор,великий досвід роботи,різноманітний репертуар.

Тел.(097)923-13-31

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти