Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі
Підсилювачі

Дякую Віталік.
Можливо ще хтось працював на таких чи чув то відгукніться.

Фактично порівнювати трохи важко -вони різні по потужностях. Мав справу з обидвами брендами. Мій голос за житомирський СТАРСАУНД - звучить досить чітко. Та й у випадку чого відремонтують, так як треба в Житомирі, а DAP - китаєць не факт, що після ремонту буде жити "добре і щасливо".......

Не знаю чи ДАП то китай, на бірці не пише, але на такому граю вже кілька років і ніяких нарікань. Звучить в парі з RCFами, звучання пристойне. На рахунок напруги - 2 тижні тому грав на 160 вольтах в розетці, пульт і клавіші вирубалися в хлам, а блок тягнув до ранку і навіть не кашлянув. Минулого тижня мав 255 вольт, те саме - без проблем. За весь час експлуатації раз розкрутив від пороху почистити, про збірку скажу - фірма... Нічого не висить, не теліпається. Плати н ечорніють перегріву. Я задоволений. Хай там що кажуть, але я назад на Парк не повернуся, хоча мав до того Парк 1800...

Цей DAP це китаєць. Звучить він тому що схемно він копія QSC. На мою думку немає смислу купляти китай.
Ту ж саму копію QSC тільки набагато кращої якості можна купити у Василя Котченка (2SC) і при тому майже в 2 рази дешевше.

В принципі правильно,я б так і зробив,тим більше -Vov4uk- я так розумію,зі Львова,як і пан Василь і його підсилювачі.Зручно.

Доречі, якщо зайшла така мова - де можна знайти розцінки на Василеві підсилювачі? Маю одну задумку, але для неї треба блока якісного. Не обов"язково фірму. Був би вдячний за посилання чи список цін. Дякую.

Пан Василь є на цьому форумі

http://minus.lviv.ua/users/VASILI/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти