Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Проблема з Electro-Voice N/D767a
Проблема з Electro-Voice N/D767a

Друзі. Зявилася проблема з Electro-Voice N/D767a. Маємо таких 2 шт, з одним все нормально, а в другого немає низу, ніби скручено низькі частоти на пульті, при цьому що йому тільки пара місяців, він точно ніде не падав і у великій волозі не був. Середина і високі чути добре. Підєднював до іншого шнура, пробував всяке, але результату немає.

Може в когось щось подібне таке було, або може знаєте, як з цим боротися і в чому проблема? Дякую.

Невже ніхто не стикався з такою проблемою?

В мене була подібна ситуація з шуром. Причина - зміщений магніт. Відремонтувати було нереально.

А на скільки подібна проблема і як вияснилось що зміщений магніт?

Не було низьких. Діагноз був встановлений майстром візуально. Щілина між магнітом і котушкою діафрагми була нерівномірна. По-простому він був "зцентрований". Не хрипів, а мав обрізаний низ.

Заклинила котушка негайно до майстра бо при подальшій роботі буде гаплик котушці !

І де ж знайти такого майстра? І яка гарантія,  що не вбє його до кінця?

Мікрофон дуже хороший але йому вже нічого не допоможе

Назар. Як ти вирішив ситуацію з мікрофоном. У мене точно така сама історія з одним nd 767.

у мене  така проблема  була коли шур  падав   там змістилася серцевинка   біля катушки івсе  тоуже сміття

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти