Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Перші кроки в музиці
Перші кроки в музиці

Допоможіть, дитина йде вчитись в музичну школу на клавіші (6 років), який додому купити інструмент для репетицій?

Можна керуватися такими вимогами (з виконанням кожної умови ціна зростатиме і за деякими пунктами дуже суттєво): 1. Повнорозмірні клавіші (стандартні, а не маленькі, як у YAMAHA PSS-51)    2. Має бути 76 клавіш, а не 61.     3. Активна клавіатура (реагування на силу або швидкість натискання на клавіші), щоб вивчився піаніст, а не аккордеоніст ("клавішник" у майбутньому може бути і з того і з того (я бачив добрих клавішників за освітою і саксофоністів, і баяністів і т.д.)    4. Семплерні (майже натуральні) звуки фортепіано або роялю          5. Можливість підключення педалі Сустейн (майже у всіх моделей є, а у професіональних іноді й двох (ще й демпфер)).        6. Вмонотовані підсилювач та динаміки, щоб не підключати при навчанні додаткових (у переважної більшості непрофесіональних або напівпрофесіональних вони є)                       ------------------    Виконнаня цих пунктів може й не обов'якове для учня на 6 років за умови, якщо невідомо, чи буде він навчатися й надалі, але Ви запитали - я відповів :-)        ----------------   Можно розподілити на 2 етапи: спочатку купити "іграшку", але не менше за 1000грн (перші 4 умови там точно будуть не виконаними, але менше 1000 грн. - це ще гірше і відіб'є бажання навчатися у учня :-)  ) , а через 1-2 роки (може з 8-10 років учня) купити вже від 5000 грн Roland, Yamaha і т.д.     

Дякую за Вашу відповідь.

Звичайне класичне акустичне ПІАНІНО!  Не купляйте ніякі електронні цяцьки як що хочете щоб Ваша дитина мала правильну постановку рук і видобування звуку туше)

Підкажіть які саме моделі акустичного піаніно варто купляти і приблизні ціни. Я маю синтезатор Корг па 500, але хочу щоб моя дитина (також 6 років) навчалася правильно! Звичайно, можна і зекономити не купляти взагалі піаніно! Зате, коли дитина вивчиться або не матиме бажання продовжити навчання музиці піаніно дуже важко продати.Також, величезною проблемою є транспортування піаніно! Також, підкажіть яка різниця між цифровими піаніно і акустичними? Підкажіть моделі цифрових піаніно починаючи з дешевших і приблизні ціни.

Мені також цікаво те ж саме,що і пану Олегу.І ще:є лінійка цифрових ф-но фірми (не смійтеся) CASIO.Порівняно недорогі.Але десь я краєм вуха чув,що в них є одна досить неприємна властивість:з часом механіка клавіатури починає немилосердно тарахкотіти.Хто що скаже з цього приводу?Самі ж розумієте-піти в магаз побреньчати на новому інструменті то є одне,та звідки знати,що від нього чекати за півроку-рік? 

Електронне піаніно це самообман. Стартувати потрібно відразу з акустичного. Нема місця в помешканні? То віддайте дитину на скрипку, або флейту. Олег332, піаніно можна знайти за яких 100-200 $. За такіі гроші купують дітям мобілки, чи які інші цяцьки. 

Щойно прибув з халтури.Щиро дякую за вичерпну відповідь! Вирішив дати дитину на форте піано.Тепер визначився з вибором інструменту.Місце в квартирі знайдеться для нього.

Інколи і за 200-300 грн. віддають на умовах самовивозу. Бачив такі випадки в барахолках фейсбуку:
https://www.facebook.com/groups/vizmyviddam/ , https://www.facebook.com/groups/market.lviv/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти