Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Порадьте потужний самограй для халтур,кабака
Порадьте потужний самограй для халтур,кабака

Володь, перестань плодити аккаунти...

Ой, перепрошую, Джерарде Батлер, не впізнав :D

Просто не кожен має можливість купувати дорогі синтезатори, але мріє кожний. Вибирайте найкраще

Найкраще це завжди дорого. Юрій, ви хоч думайте що пишете.

і не слухайте тих хто некомпетентний в цих питаннях.

На форумах мають змогу висловлювати свою думку всі. Хто хоче щоб слухали тільки його - вперед в блогосферу.

 

Відносно дорогих аранж.станцій можу обгрунтувати: 1) професійний звук розпочинається із вартості не менше 2000у.о

2) насправді приємно грати і слухати 3) не втрачаєш марно час, а реально працюєш 4) синтезатори PRO завжди в ціні

Взагалі в кожного власне бачення, але я висвітлюю професійну сторону цієї теми, а не намагаюся сперечатися як школяр.

 

Дядько Хапко (Ростислав), вибач, але здається мені, що в тебе синдром модератора. Не ображайся на мене,

ти просто себе відповідно поводиш, а для чого? Ми всі досить добре проявляємо ініціативу і смикалку допомагати

нам не потрібно .  

Безперечно Торгаш Володя що тобі би було значно вигідніше якби тут таких людей як Дятько Хапко чи Юліанович небуло,щоб небуло кому "лапшу" з вух початківців знімати, яку ти так активно намагаєшся вішати....Скажи якщо кетрон то ідеальний ідеал ,де вже нічого не треба прописувати,то нащо ти викинув на продажу стилі до нього та ще й по такій нескромній ціні???? а от до корга чи до ями їх і на халяву валом і то досить таки непогані...

   П.С. Кетрон таки своїх грошей вартує,але всеж він далеко не панацея....

Відносно дорогих аранж.станцій можу обгрунтувати:

Ви перший пост топіка читали?

ТС портібен:

 потужний самограй для халтур,кабака.

Першим ділом перепрошую за оффтоп,але неохота заради "питання-відповідь" плодити тем.Отож:чим то клавішник забарикадований:https://www.youtube.com/watch?v=wbHnhvgi7dM   ?Я тільки один інструмент,здається,розпізнав (вроді Roland GAIA),а решта?Що скажете,шановні?

Що скажете,шановні?

http://www.nightwishrussia.nm.ru/nightwish_person_tomas.html

 

Там нема GAIA і не може бути :) - Холопайнен є лютим коргофілом.

На другому поверсі стоїть побілений N364.

Ось кілька фоток зі схожих ракурсів:

 

На першому поверсі - Triton, збоку або Karma, або TR61.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти