Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Відгуки про KORG PA 600
Відгуки про KORG PA 600

Інструментом задоволений дуже! Ні одного весілля не відіграв          Хоч тут правду сказав      Джарджавель твой кнопка от безработицы!!!

Я бачу що реально чоловік на імя KORG I-30 хоче домахатись до інструменту Корг ПА-600,   Я так зрозумів що щоловік тихенько завідує і не хоче собі признатись, і тому тут постійно пише всякі дурниці.  Ти друже читай уважніше і не перекручуй, Чоловік написав що наоборот за інструментом доглядає,    Ні одного весілля не відіграв, щоб після роботи не почистити інструмент. На рахунок чистоти і догляду за інструментом я прискіпливий навіть дуже.   

Іване, та не завидую я, а ні трохи.!!!!!!  І дурниці я ніякі не пишу по-поводу 600-го.  Те,що пишу я зі свого боку, то пишу правду, тобто про його мінуси, але можливо то така серія попалася невдачна-то я тут точно не скажу, але сам факт, котрий я точно знаю тому і кажу. Дай Бог, щоб ми всі з Вами працювали і ніяких проблем з нашими апаратами не траплялося, бо кожному із нас вони прийшли не легко. Бо всі ми знаємо, що таке спека, холод,  поломки та ремонт,  прожаж та обновка, і ми це все переживаємо ,а хто і не перший раз з цим знайомий.  А те що я завидую- то ніколи в житті!!!!   І свою кляпу я не поміняю ніколи.  Інструмент гарний і достойний, І не хизуююся тим, що я його придбав дуже в гарному стані, я би навіть поставив оцінку 10 із 10-ти. Ну пощастило напевно, відки я знаю !!!???   А що до попереднього коменту,- то це просто жарт тай годі. І прошу не вважати це як за приниження .  В нашій діяльності головне,щоб була робота та було на чім її виконувати (ну можливо хтось скаже по іншому).!  Дякую. Вибачте,якщо щось не так сказав.

Я думаю що глюки можуть мати любі інструмнти і тим більше що на даний час все маде ін CHINA. Такщо нічого дивного, Нам треба шукати вихід з цього і як з цим боротись а не сміятись з боку,  думаю що в ці часи коли вийшов Корг І-30 також вони були а може і ще є, Просто в ці часи не було такого як інтернет і тоді так не обговорювали, А коли сходились у Львові на біржі то власники І-30 і боялись щось сказати один одному тому що він в цей час коштував не мало і якщо вдруг продати то щоб не було проблем,  Якщо на даний час створити таку тему саме на І-30 то думаю що може багато посипатись недоліків.  Це нікому не в обіду але на любий інструмент можна найти недоліки.  Так що друзі давайте допомагати одини одному а не заваджати, Моя думка якщо не знаєш чим допогти то краще мовчи.   Хто ЗА ???

Шановні колеги, як завжди у нас трапляється, розмовляємо про одне, а закінчуємо зовсім другим, хотілося запитати, чі вирішив свою проблему один з форумчанів там де 600 не бачив флєшку?

Флешку перед використанням потрібно відформатувати безпосередньо на самому інструменті. Проблема є.. з мікриками (кнопками), люблять зависати НЕ ВІДХОДИТИ при довшому використанні корга після 3-4 років, але мануал пиши на першій сторінці як доглядати за інструментом, можливо є якась змазка, тощо. Проблем з ОС не спостерігається, все працює бездоганно.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти