Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Сателіти (12") під Crest Audio СА9
Сателіти (12") під Crest Audio СА9

Вирішив зробити апгрейд. Мій тракт: mackie onyx 1220і -> dbx 234xl -> Crest Audio СА9 -> АС сателіти : Eminence DELTA-12A + P-audio BM-D450

                                                                                                               -> 2SC 4050 -> саби : eighteen sound 15lw1401/8

Хочу поміняти сателіти на щось фірмове наприклад Electro-Voice TX1122, а згодом і саби на Electro-Voice TX1181. 

Можливо ще якісь варінти підкажете. Хотілося б почути відгуки на рахунок Electro-Voice TX1122.

Ігоре,а чим Вас не влаштовують сателіти?Цікавлюсь тому ,що хочу собі придбати колонки з подібними компонентами.

Edik_2009 Взагалом сателіт непоганий(вже на ньому працюю майже 1,5року), драйвер звучить кльово, а от в середині не вистачає якоїсь деталізації(можливо причина в кабінеті).

 

А на якій частоті поділ,чи НЧ динамік в широкій полосі?

На частоті 1 кгц фільтр ділить динамік і драйвер. Знизу відділяю кросовером від 120-140гц(залежить від приміщення)

Але ж його діапазон від 1.5 до 18 кГц!Як же він витягує 1кГц при рекомендованому кросовері в 2.2кГц?!!Можливо маркировка драйвера дещо інша?

Маркировка драйвера правильна. Я якраз над цим питанням і думав, що фільтр не відповідає компонентам АС. Завтра уточню на рахунок фільтра і відпишу...

На рахунок фільтра уточнив: попередня інформація неправильна, ділиться драйвер на 2,0 кГц. (фільтри Вінницькі)

По моїй темі  Сателіти 12" під Crest Audio СА9 хтось підкаже?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти