Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Створення платних фонограм
Створення платних фонограм

 Пропоную обговорити доцільність, потребу, економічну обгрунтованість створення фонограм за гроші. Запрошую до обговорення як користувачів, так і "виробників" контенту. Дуже не хотів щоб обговорення скочувалось в протистояння "жив'яки-караокери". На створення подібної теми наштовхнуло спостереження "нульової" активності в http://www.minus.lviv.ua/forum/aranzhuvannyaminusy/

 Тому і цікаво чия візьме верх і хто переможе - ті хто роками використовує чужу працю для заробляння грошей, чи такой створиться якийсь механізм для матеріальної компенсації за потрачений час, творчу енергію та матеріальні затрати на облаштування домашніх студій.

 

Потреба звичайно є. Студія наша як раз і живе з написання мінусів - потім клієнти на зроблений нами мінус в 90% зі 100 - пишуть +. От з того і "виїжджає" у наш нелегкий час будь яка студія на мою думку. Якщо на студії немає хорошого аранжувальника то вона як на мене "мертва"...   Пишемо мінуси під замовлення маємо своїх вже постійних і сталих клієнтів які рекомендуюють іншим - і так ланцюжок вяжеться. Багато пишемо дитячих оркестровок - то головний заробіток! Пишемо і серйозні симфонічні роботи але то я їх нгазиваю "довгобуди" )))  Зараз здали оркестровку яка "визрівала" у нас 3 місяці! Не просто серйозні речі робити за тиждень - адже воно має визріти має прийти муза і натхнення... До речі зараз пішли замовлення на вокальні ансамблі 6 - 8 чоловік - цікаво все це! Але воно не є надприбутковим, може бути просто як файне хоббі або допоміжною роботою в парі з основною - отоді це супер!

Скоро викину зразки наших останніх робіт - як на мене там буде цікаво послухати... ))))

Моя об'ява про аранжування висить на цьому сайті рівно три роки. Що маємо? Продивились тему 6,5 тис. разів. Результат - одне замовлення. Я рекламуюсь також на інших сайтах.  В результаті - 90% моїх замовників - з Росії, решта - інші країни; і лише 2 замовники - з України.

Ще пара людей з цього сайту приглядувались, але мої ціни для них здались зависокими. Процитую: "100?Це що такий гумор?Цікаво,скільком ти продав цей мінус за 100 баксів?Це дуже дорого." Хочеться запитати в такої людини - "Скільки коштує один день роботи висококваліфікованого спеціаліста зі своїм обладнанням? Скажімо, автослюсаря чи штукатура. А якщо з підсобниками? А кілька днів?" Саме так - фонограма пишеться кілька днів на дорогих шкабатурах, можливо підключення сесійних музикантів та вокалістів. При цьому треба мати достатньо досвіду в галузі музики, звукорежисури, фізики та навіть психології. Фонограми пишуться для халтур, для конкурсів і т.д. - це бізнес. Мало хто замовляє фонограму для власного вжитку - самореалізації, подарунку тощо. Але від цього роботи виконавцю стає не менше.

Загалом - роботи в мене вистачає, але на місці стояти не можна. Постійно вчусь новому - освоюю програми, замовляю книжки, спілкуюсь з колегами. Купую нове залізо, шукаю нових сесійних музикантів та вокалістів. Прагну, щоб звучало ще краще. Працюю по 14 годин на добу без вихідних. Три роки ніде не відпочивав. Але прикро, що все це іде на Росію. Так що - не дивуйтесь, що усі наші музики давно у Москві...

Ще пара людей з цього сайту приглядувались, але мої ціни для них здались зависокими. Процитую: "100?Це що такий гумор?Цікаво,скільком ти продав цей мінус за 100 баксів?Це дуже дорого." Хочеться запитати в такої людини - "Скільки коштує один день роботи висококваліфікованого спеціаліста зі своїм обладнанням?

Така реакція може бути тільки в людини, яка сама нічого ніколи не робила ( в школі тільки списувала і злилась коли не було такої можливості) і ні вчому не розуміється. Згадав передачу про Квітку Цісик, то щоб записати два альбоми вона витратила 250 000 доларів і це в 80-х (тепер мабуть на 10 треба множити), при тому, що велику частину роботи зробили чоловік і родичі.

Саме тому в Україні таке музичне задупє

Володимире, респект за роботу (слідкую, ознайомлений :) ) і подвійний - за те, що ще щось болить за своє...

Зробити на сайті ще одну кнопку  - "ПЛАТНІ МІНУСОВКИ".    100 доларів не дам, але 100-200 гривень за хорошу якісну укр. фонограму - я б заплатив(потім з кумом поділимося по 50-100грн і більше нікому не дамо).   Наприклад, у мене до тепер немає хорошоі ЧЕРВОНОІ РУТИ(яка б мені подобалась).    Робіть украінське, виставляйте зразки, і якщо воно якісне, то люди будуть брати.   Думаю, що заробите більше ніж 100 доларів.  А там і видно буде рейтинг - хто СТУДІЙНИЙ ХОРОШИЙ АРАНЖУВАЛЬНИК.

100 доларів не дам, але 100-200 гривень за хорошу якісну укр. фонограму - я б заплатив(потім з кумом поділимося по 50-100грн і більше нікому не дамо).

Вище написали, що робити фонограму треба кілька днів. За підмітання вулиці і то більше платять.

 Робіть украінське, виставляйте зразки, і якщо воно якісне, то люди будуть брати.

Ну не беруть нічого. Всі хочуть надурняк.

 

 

 

....Ну не беруть нічого. Всі хочуть надурняк..

Ага, але всі хочуть багато грошей за халтуру-вісілллє на халявних фонограмах - !!!  Надурняк, то значить  все надурняк - раз таке діло

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти