Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювач для Electro-Voice ELX 215?
Підсилювач для Electro-Voice ELX 215?

 

Підскажіть, хочу підібрати підсилювач для колонок Electro-Voice ELX 215? Працюю на PARK AUDIO 1800,пульт SOUNDCRAFT SPIRIT E8-знаю electro-voice повинен звучати краще!Можливо хтось в м.Луцьк працює на таких колонках?Хотілось би порівняти.(Не маю мягкого , прозорого!!! звуку-одне гупало!).Порадьте!

При бюджетному мікшері і бюджетній акустиці зміна пульта мало що дасть.

Ця серія є бюджетною у войса. І звук у них бюджетний. Заміна підсилювача картини не змінить. Пригляньтесь до REC CS215, або Park Audio PS5225, і то це лише в тому випадку коли ви хочете працювати без сабів і вам дісно потрібен варіант 2х15".

http://youtu.be/VxGAi6yXY5M Це робота на ELX-215 и YAMAHA EMX5016CF.На вулиці.

Підскажіть, хочу підібрати підсилювач для колонок Electro-Voice ELX 215? Працюю на PARK AUDIO 1800,пульт SOUNDCRAFT SPIRIT E8-знаю electro-voice повинен звучати краще!Можливо хтось в м.Луцьк працює на таких колонках?Хотілось би порівняти.(Не маю мягкого , прозорого!!! звуку-одне гупало!).Порадьте!

Як на мене, то Парк авдіо навіть закруто для тих колонок)) . Хоча з іншого боку, якщо купите дорожчий пульт і підсилювач, то на 1-5% звук буде кращий. Моя порада - виставляйте на продаж.

Не маю мягкого , прозорого!!! звуку-одне гупало!

Здивували, чесне слово! Я не розумію логіки. Берете акустику 2х15"+1" і дивуєтесь, що "одне гупало"?

Щоб було "мяке і прозоре" візьміть трьохполоску з середньочастотним динаміком, або якщо дві смуги, то з драйвером 3".

http://www.youtube.com/watch?v=auObRMQXgpA&feature=share&list=UUtxq1OkvPWBP2dfNqO2PXqw Ось ще приклад ELX-215 тільки чотирьох.

Заміна підсилювача аж надто відчутного ефекту не дасть.

/

Всіх учасників дискуту прошу вибачити якщо когось образив. Кожен має своє бачення - тому ми всі відрізняємось навіть якщо виконуємо той самий репертуар. Всім успіхів. Не думайте що я злюка - просто топікастер Вам потрібно зрозуміти що 1 дюймовий драйвер не дотягує до 2 15 дюймових динаміків - тому і нема прозорої середини і висот

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти