Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати підсилювач до колонок.
Допоможіть підібрати підсилювач до колонок.

Тим більше, що про SKV не конче добре відгукуються хлопці... Китай такий, що аж смердить... Притому, що не найкращий китай...

SKV роблять в Харкові

 

По-третє, той же 3451 буде суперово розкачувати акустику. І з ним вона пропрацює набагато довше, при умові роботи не в кліпах. Надіюсь вам, Сергію, відома проблема слабеньких підсилювачів???
Але якщо вам кортить зіпхати свій 2400 - то на це є розділ КУПИ-ПРОДАЙ.
Знаю що Сергій не втримається, і далі включаю ігнорування, так як і багато хто. Не так давно ви задавали на форумі "аудиосила" питання про різницю С і В серії. А тепер будете вчити? НЕВАРТО!!!

))) Не можу втриматись щоб не прокоментувати вами сказане

А навіщо аж 1400вт на 800ватні колонки? Це щоб підсилювач не кліпував)) У Котченка це основний недолік підсилювачів.

Так, мені відома проблема слабеньких підсилювачів але парк 2400 для 800вт колонок це вище криші. І потужність його не можна назвати маленькою в порівнянні з таким же по потужності з Васіним!! 

Надіюсь ви читали відгуки Гени Лог в нього в наявності є і той і той підсилювач

Зіпхати я його не спішу, просто хочу взяти комбайн Ямаху EMX 5016. Мені тих 2*300 хватить в маленькому кабаку та і перевозити простіше

Так на "аудіосилі" я задавав таке питання, мені теж це було цікаво, тому що в мене є ще один комплект звуку на 2х парках 2400 і мене задовільняє як вони працюють

SKV роблять в Харкові

Так, і динаміки там стоять Ейтинсаунд, я б не зказав що вони погані

Звучать вони досить добре

Звучать вони досить добре

Комусь і москвич найліпша машина.

Не буду хвалити свою акустику і згоден з тим, що вона не з найкращих, але не з найгірших, бо чув як звучать ті ж самі парки та маги, суть в тому що я немаю змоги поміняти все і відразу, в першу чергу хочу почати з підсилювача, який буде нормально працювати  на вказаній акустиці, а згодом і на іншій. Головне для мене зняти проблеми з частим "кліпанням" підсилювача і з динамікою голосу при співі, і вже переконаний що потужніший підсилювач в цій ситуації допоможе. Питання стояло, саме який підсилювач буде оптимальним для роботи цих колонок. Дякую!

А товариш топікстартер не хоче зняти один динамік, аби ми дійсно знали що там насправді стоїть?

Комусь і москвич найліпша машина.

 

+1000

felixlife, обов"язково при нагоді зніму та відпишу, вже й самому цікаво стало.

М-да. Купа прокатчиків працюють на підсилювачах від Василя. І лише пану Кушніру постійна недогода

 

Сергій, якщо ви відзиваєтесь погано про якусь продукцію, то або ПІДКРІПЛЯЙТЕ це лабораторними роботами, або НЕ ГОВОРІТЬ ні слова!!!

 

Поставте парк і 2сц на прибори, виставте відео з замірами, і тоді говоріть що 2сц-кака, а парк 

 

Я в свою чергу ставив на прибори парк S2,S3, 2SC3051, OBE DP650, DP1000, EV Q1212 та прост IP.

Та нажаль немаю ні сил, ні бажання вам щось доводити. Це марна трата часу.

 

П.С. Є таке поняття як пік фактор, так ось при живому виконанні на акустику потужністю 800 Вт рекомендується качати підсилювачем 1200-1600Вт. А при дискотечному циклі 900-1100Вт. 

В мене одні з субів мають потужність 600 Вт, качаю підсилювачем 1000 Вт. І нічого не горить, зате живу бочку відпрацьовує супер. Ось так.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти