Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Допоможіть, будь-ласка...
Допоможіть, будь-ласка...

Хто може написати музику на мій авторський патріотичний вірш? У мінорно-повільному, або ж маршовому стилі. Завчасно вдячний.

Я напишу. Пришліть текст та побажання на пошту rock76meister@gmail.com Тоді я зможу скласти ціну.

Доброго дня ,чи у нас є на сайті мінус Марилі Родовіч Кольорове ярмарки,і як він називається,хто виконує з українських виконавців.Вдячна за відповідь. Дуже потрібен мінус

Мар'яна,шукайте на сайті ВКМ,там десь був.Тут нема.У Львові є кавер-гурт,не пам'ятаю як зветься,виконують цю пісню.

http://www.youtube.com/watch?v=YS6jFdPG5yw&list=UUVPlG3ARhCqcufrtMeRWwKA&index=37

Мінусовки є,але у виконанні москалів:1-В.Леонтьев-Разноцветные ярмарки,або А.Малинин-Это ярмарки краски.Набираєш в Гуглі.Удачі!

Скажіть будь ласка, чи не зустрічав хтось десь мінусу на "Запитай у серця" у варіанті саме Марії Яремчук, дуже гарна!

Всім привіт ! Скажіть будь-ласка де можна скачати стилі до С910 Ямахи ?

Вітаю всіх! Скажіть будь-ласка шановне панство, хтось може записати інструментал на YAMAHA або KORG? Конче потрібно... На перед дякую...

Вітаю!Допоможіть!!!! Необхідна мінусовка на свято: Лісапедний батальон - Секс-бомби!!!!Будь ласка, дуже буду вдячна!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти