Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA-600
KORG PA-600

Я так розумію, в інструменті можна редагувати кожен елемент ударної установки окремо?

Так можна, і по багатьох параметрах.

Наприклад еквалайзером можна накрутити бочку нижче, а дробік вище, змінити висоту, ефекти і т.д.

Це все можна робити і в стилях і у фонограмах.

А чи по папках читає?

Можете послухати в моєму профілі стиль вальс.Сирий незакінчений.Є досить лажі.Записав пару акордів через лінійний вхід МП3 плеєра.Трохи спотворило високі частоти.

Так, по папках читає.

1. Коли йде відтворення однієї композиції іншу можна шукати.

2. Коли йде відтворення мр.3 можна шукати і стиль

На днях мав змогу годинку "пощупати" РА600. Інструмент коштує своїх 11000тис. грн. Але якщо порівнювати його з 800-м - по звучаннню(як і по ціні) - в 2 рази слабший. Я перепробував більшість стилів, запустив пару мідяшок від свого 800-го - звучання розчарувало. Нема того мяса, конкретики, саунда і деталізації як у 800-му. Качнув з 600-го пару стилів - 800-й не читає! 600-й з 800-го - читає.

Так воно завжди. Старша модель стоїть завжди вище і по звуку і по іншим параметрам

600-й це лише оновлений 500-й і не більше

Я у магазині  порівнював Korg PA3x  з Korg PA800.  Набагато гірше звучання у Корга 800 ніж у  PA3x.

Але як можна порівнювати інструменти різних цінових категорій ? !  

Ніколи виробники Корга, Ямахи чи Роланда не зроблять дорожчий інтрумент гіршим по звучанні ніж дешевший.

 

Роздрібна ціна Korg  PA-600  - 1500 у.о.

Роздрібна ціна Korg PA-800 - 3000 у.о.

Роздрібна ціна Korg PA3x - 4200 у.о.

 

Переглянувши відео в ютубі, зробив для себе висновок, що звуки є досить непогані. Але чому всі демонструють переважно звуки? Хочеться почути як звучать стилі (не фабричні!!!) польок, вальсів, диско..., а то є підозра, що з стилями тут не так добре. Думаю, послухавши як звучать названі стилі, багато хто б визначився з придбанням!

REGISTRATION MEMORY  є щось таке?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти