Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA-600
KORG PA-600

Тільки щоб її завантажити у корг потрібно його перезапустити і тримати кнопку інту 1

підскажіть детельніше як це робиться?

напиши мило скину тобі детальну інчтрукцію де все чітко і детально описано.

хочу поділитися своїм враженням, придбав я цей девайс 600, і після мого 500Корга ...... 600тому дам великий мінус, китаєць повний, розчарував навіть дуже, його треба строїти і юзати, над ним потрібно посидіти не один день,  можливоті для живої гри великі.

 

 

Шановний л-к. я його вже скоро цілий рік юзаю та й до кінця не доюзав, все щось нове для себе находжу.

Андрій Струков   я згідний що юзати його можна до бескінечності - це зрозуміло, суть не втому..... я від нього чекав після 500 чогось трохи більшого і живішого. Якщо над ним працювати то він буде звучати набагато сильніше від будь якого інструмента.

 

Доброго дня, стикнувся при використанні цього інструменту з такою проблемою: При переході з однієї фонограми (МР3) на іншу (МР3) висвітлюється - NO SONG, і запустити її не вдається, і після того не вдається запустити жодної фонограми(МР3). Хоча MIDI читає без проблем. Якщо хтось зустрічався з такою проблемою, і може підказати. як її вирішити - буду вдячний

 

 

Шановний macyk, у мене теж була така проблемка, хоча і операційка була змінена на останню версію цей глюк вискочив (хочу вірити що це було перший та останній раз) але у мене ніяких надписів на дісплеї не було, перегрузив і поїхали далі.

Якщо над ним працювати то він буде звучати набагато сильніше від будь якого інструмента

Звучав, звучить і буде звучати як звичайна бюджетна самограйка. Від того, що він читає мр3 і українські тексти, звучати краще не буде.

Звучав, звучить і буде звучати як звичайна бюджетна самограйка. Від того, що він читає мр3 і українські тексти, звучати краще не буде.

 Плюсую))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти