Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » dbx driverack- вартий уваги????
dbx driverack- вартий уваги????

шановні форумчани чи вартий цей апарат уваги,чи просто взяти хороший еквалайзер???

Якщо брати із цієї серії, то бажано DBX Driverack 260. Не малі грошенята, але він того вартує..

шановні форумчани чи вартий цей апарат уваги,чи просто взяти хороший еквалайзер???

Якщо з того, що в ньому є вас цікавить лише еквалайзер, то звичайно, краще взяти аналоговий хороший еквалайзер

та походу не лише еквалайзер!але чи для весільних забав він дійсно дасть той результат що в ньому закладено, і чи за такі гроші є щось покраще????

А який результат ви очікуєте, які завдання ви хочете ним вирішити?

Щоб отримати результат треба чітко розуміти завдання.

Ви сформулюйте, чого хочете досягти ним, тоді можна буде щось порадити.

По звуку буде краще аналоговий еквалайзер, як ДБХ В мене колись теж стояло таке питання.

Мені потрібен був кросовер і еквалайзер.

Скажу прямо в ДБХ Па чи ПХ стоять дешеві цифроаналогові конвертори які спотворюють звук.

Я собі взяв кросовер ешлі і еквалайзер теж цієї фірми. Дуже якісні апарати не пожалкуєте

Сергій, а скільки ці два прилади в сумі коштують?

Я брав на Ебей. Кросовер Ashly XR 1001, 250 баксів, і еквалайзер Ashley MQX 2310, 260 баксів

Нормально.  То вже краще було докласти і купити Driverack-260. Набагато більше можливостей. IMHO

Ті можливості мені не потрібні, за які треба було переплатити ще 200 баксів. Лімітер, федбек і ще кілька непотрібних фіч

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти