Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » корг па 50 - чи па 80
корг па 50 - чи па 80

хлопці допоможіть вибрати що краще па 50 чи па 80 ? = я думаю що па-80 краще - коштує правда набагато більше -- чи варто платити більше . ? десь була схожа темка ...- що є в па- 80= (я чув що там і дисковод і sd карточка - хоча я далекий поки що від цих питань. )_

 

Якість 60/80-ток краща, ніж 50-ток.

80-ка цікавіша винятково можливістю завантаження семплів з карт, за що його люблять араби/турки і решта Сходу.
Так написав одного разу мені один розумний чоловік.Свого часу я сам думав взяти Ра60/80,та не знайшов в хорошому стані-всі якісь зашмугляні (робоча панель!),а один екземпляр Ра60 взагалі мав неробочий лівий канал,загублену кнопку ON|OFF,половину написів на панелі взагалі були стерті і накінець підозріла "медуза" по центру екрана!!!взяв Ра50.І ще,одночасно дисковода і SD карти там не може бути,з заводу там дисковод. 

дякую за відповідь ! може ще хто щось скаже....

Доброго вечора! Допоможіть будь ласка. буду купувати б\у Korg PA 50. На шо треба звертати увагу при купівлі, які приховані недоліки може мати інструмент. Дякую!

8 років працював на такому.Ретельно перевір всі кнопки:мають спрацьовувати без зусиль і з першого разу.Особливо скурпульозно перевір маленькі кнопочки навколо дисплея,наголошую:кожну-то найслабше місце даної моделі!Далі треба звернути увагу на те,чи не хриплять фейдери регулювання звуку.Особливо тим грішить master volume,разом з тим може барахлити вихід phones.Ну і обов'язково треба перевірити лівий/правий виходи,щоб видавали однаковий рівень звуку,плюс хроматично перейтися по клавіатурі,щоби перевірити чи повністю робоча вона.Таким самим чином хроматично 2 рази з різною силою проходиш клавіатуру,щоб перевірити чи всюди працює динаміка.От і все.Зичу вдалої покупки.

Щиро вдячний)

Підкажіть  як в PA 50 зберігати настройки з меню та глобал....

Допоможіть хтось!

Підганяєш необхідні параметри,зберігаєш за допомогою кнопки WRITЕ.

Дякую, але нічого не виходить. читаю інструкцію, - там взагалі якась фігня пише, опишіть будь ласка детальніше.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти