Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » yamaha psr 1000 і далі
yamaha psr 1000 і далі

текст я не пам*ятаю

Так є,було раз-буде і ще...Маєш важливі дані на інструменті?Збережи їх на з"ємному носії і проведи ритуал "Reset".Потім на голий інструмент ставиш всі збережені дані.Якщо після такої процедури знов буде "ерорити",лишається хіба злити інструмент.

во код

hisysdwn.c\110

8c461748\08120009-466

Тобі поможе перепрошивка. Я тут трішки погуглив і прочитав, що то злетіла бібліотека верхньої пам"яті, точніше не злетіла, а злітає. В найближчому часі може віддати, що даний файл (hisysdwn.c)  не знайдено. І народ на форумах пише, що не завжди хард ресет помагає - за деякий час глюк появляється знову

а як прошити??де ту прошивку для 3000 взяти????і де той форум?

http://ru.phpnuke.org/ru/download-item-view-y-y-v-m-l-l.htm.Воно?Не маю PSRки,тому не впевнений,але вроді то.Як запхати ОС в інструмент?В мануалі такий процес мав би бути описаний.

Я би радив перепрошивати через СЦ, бо там шити бажано на "низькому" рівні, щоб обновилося все, а не тільки система UI. ТАм же і взяти прошивку (в сервіс-центрі). А форум англомовний, один з багатьох, ссилку можу ще раз знайти, але прошивки там не лежать... Та і прошивати самому - не варто бавитися в програміста, якщо поняття в тому нема, бо можна отримати "кирпич", а не інструмент!!)))

а скачати її прошивку і програму десь мона???(ну і інструкцію)???

і чи можна операційку просто обновити???якшо можна то як?і чим??що для того потрібно?

Про прошивку зрозумів, а от яку програму скачати? Завантажувач? Для обновлення UI завантажувач лежить в bootRom самого синта - він сам зачитує з диска ось і записує в потрібні області EEPROM. Файл прошивки подав Віталік Вус в пості вище. 

Якщо просто ось обновиш, то нічого особливого ти не принесеш в інструмент, хіба просто обновиш версію, або додаси пару нових фіч, якщо вони присутні в тій новій прошивці. А щоб виправити твою проблему, треба перепрошити ROM. Вдома ти того не зробиш, бо там треба підключати спеціальний блок (FlashBox) який може то зробити. Погугли свою проблему - багато чого цікавого прочитаєш, але порада одна - СЕРВІС... Всі так пишуть...

є материнка з 1000ї в гарному стані, купував на 2000 пока її материнку не відремонтували

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти