Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ШАНОВНІ МУЗИКАНТИ.БУДЬ ЛАСКА РОЗКАЖІТЬ ЯК ЗАГНАТИ У ROLAND E-66 UZER STILE.
ШАНОВНІ МУЗИКАНТИ.БУДЬ ЛАСКА РОЗКАЖІТЬ ЯК ЗАГНАТИ У ROLAND E-66 UZER STILE.

НІКОЛИ НЕ МАВ КЛАВІШ ІЗ ФЛОП ДИСКЕТАМИ.БО БІЛЬШЕ ПРАЦЮВАВ У ЖИВУ.АЛЕ ПІДІГНАЛИ СИНТЕЗАТОР РОЛАНД Е-66 ХОЧУ ПОПРОБУВАТИ ЙОГО В РОБОТІ.ЯКЩО ХТОСЬ ЗМОЖЕ ТО ПОДІЛІТЬСЯ ІНФОРМАЦІЄЮ ЯК ЗАГНАТИ РИТМИ ІЗ ДИСКЕТИ У UZER..

Стр. 51 инструкции Roland E-66

1. Вставить дискету.

2. Нажать кнопку LOAD в секции MUSIC STYLE (мигает светодиод и на индикаторе покажется булва "d" и номер первого стиля на дискете)

3. При нажатии этой кнопки LOAD  этот стиль подготовится к загрузке.

4.Для выбора другого стиля надо нажать кнопки NEXT (следующий. т.е. +1) или PREV (предыдущий. т.е. -1) - при этом меняются номера стиля дискеты на дисплее - d01, d02,  d03 и т.д.

5. Надо выбрать одну из ЧЕТЫРЕХ ячеек USER STYLE (Стиль Пользователя, т.е. Ваш) - номер выбранной ячейки USER STYLE определяется нажатием одной из кнопок USER STYLE

6. Во время загрузки мигают светодиоды LOAD и DISK

7.  USER PROGRAM (как это есть в Roland E-86 - 128 ячеек) в Roland E-66 ОТСУТСТВУЮТ. Вместо этого есть ONE TOUCH - запограммирован один звук на каждый стиль. И все!

8. Предлагаю купить у меня в ОТЛИЧНОМ состоянии Roland E-86 - с расширенным набором функций и возможностей. И дисплеем полноценным, а не цифровыми индикаторами :-)

 

ШАНОВНИЙ ПАН АНАТОЛІЙ?Я ДУЖЕ ВИБАЧАЮСЬ,АЛЕ У МЕНЕ НЕ ВИХОДИТЬ.Я СКАЧУВАВ СТИЛІ ІЗ ЛЬВІВСЬКОГО САЙТА.ТАМ КОНКРЕТНО НЕ ПИСАЛОСЬ,ЩО ЦЕ СТИЛІ ДЛЯ Е-66,НО ПИШЕ ЩО ДЛЯ РОЛАНДА.САМ ІНСТРУМЕНТ ЧИТАЄ МУЗИКУ,НО СТИЛІ НЕ БЕРЕ,ХОЧА НА ОДНІЙ НОТІ ЧИТАЄ ЇХ.НАЖИМАЮ LOAD ТО БЛИМАЄ - - -ПАРУ СЕКУНД І УСЕ.ДИСКЕТА 2HD DOS FORMATTED.НА САМІЙ ДИСКЕТІ КРІМ СТИЛІВ ЩЕЙ МУЗИКА.МОЖЕ НЕ ТРЕБА БУЛО НА ОДНУ ДИСКЕТУ СКИДАТИ УСЕ ЗРАЗУ,ЧИ МОЖЕ ФОРМАТ СТИЛІВ НЕ ТАКИЙ.ЯКЩО ВИ З УКРАЇНИ ТО ДАЙТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНА  Я ПЕРЕДЗВОНЮ.

На дискеті можуть бути стилі й музика - немає значення.

Може стилі, які Ви загружаєте дійсно не підходять (не той формат, має бути файл Nazva.stl, але такі ж файли й для більш пізніших Roland E-50, E-60, E-80, GW-8, G800 та інш. точно не підходять), а може якась несправність в Е-66 (тому й продали?)

В мене можна взяти стилі, які точно мають читатися в Е-66.

ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ПІДКАЗКИ.ЗАВТРА ЗАКИНУ СТИЛІ НА ДИСКЕТУ ТА  СПРОБУЮ.

ШАНОВНИЙ ПАН АНАТОЛІЙ ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ. СПРОБУВАВ УСЕ ЧИТАЄ . ТІЛЬКИ МАБУТЬ БУДЕ ТЯЖКОВАТО ЗНАЙТИ БІЛЬШ ЦІКАВІ СТИЛІ.

Не розумію. як можна завантажувати стилі "в темну"!

Адже на Roland E-66 нема дисплею, а тільки 3 світлодіодних індикатори. На них висвітлюється номер стилю на дискеті типу "d01", "d02", "d03" і т.д.

Треба вести свої записи на бумазі стосовно кожної дискети? А коли після кількох стирань да добавлення нових стилів номери стилів поміняються,

то можна "на скору  руку" завантажити замість Маршу який небудь Вальс - ото сміху буде при зустрічі молодят :-)

(В Roland E-86 є повноцінний дисплей, на якому видно й назви стилів і вказується номер від 1 до 8 User Style комірки пам'яті, куди ці стилі завантажуються.

Крім того є можливість завантажувати стилі порціями по кілька штук (від 2 до 8) на кожне музикальне відділення.)

Є в мене тих стилів тисячами - сконвертовані від Roland E-50, Roland E-80, Roland BK-5, Roland BK7m, всі Roland_и Е-серії від 300, 500, 600 і т.д., атакож G-серії - G-70, GW-7, GW-8,

Roland Prelude всі Yamaha, включно зі стилями Tyros 1,  Tyros 2, Tyros 3 та Tyros 4, самограї Ketron X1, Ketron SD-1, Ketron SD-5 та всілякі Korg PA-50 і.т.д.

В мене є стилі, якщо їх завантажити, то Інстумент за цих стилів звучить сучасно й по новому. (Увага - в деяких стилях від Ketron в варіації 4 стилю "грає імпровізація" - тобто функції акордів змінюються "по квадрату" на 8 або 16 тактів - не міняйте акорд лівої руки :-) 

п.Анатолій,а до  Е-300 маєте весільні стилі?Колись у нас був цей апарат,давно це було,але зараз мені підвернувся за хорошу ціну,хочу щоб "зазвучав".Не пам'ятаю чи в нього закидаються стилі з звуками і як це робити бо дискети погубились зі стилями.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти