Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустика FBT
Акустика FBT

Хто знає щось про даний бренд? На минулому тижні був на забаві , стояли топи FBT Maxx 4A . Був приємно вражений і тиском і особливо якістю звучання, дуже прозоро і детально звучать. Пізніше трохи погуглив,  бренд у нас маловідомий, але виявляється серйозна кантора, яка працює з 1963 року, головки ставить B&C на неодимі і одні з небагатьох, хто виробництво не переніс в Китай, а і далі все робиться в Італії. Хто працює на них поділіться думками.

Невже ніхто нічого не знає крім парка, мага, електровоза та жебиела?

Я чув ці колонки. В Дрогобичі хлопці мають дві пари таких. Хороший, якісний звук. ось тут про такі говорять

Де ось тут???? Мені також цікаво)))

bodja lykovskij Нажміть на слово "ТУТ"

Колега замовив їх.Мають скоро бути.Послухаю відпишуся.

Граєм на таких ,але FBT max x2a ,вже 3 роки хороша штука і маленькі ,зручні для перевозки ,тиск мають вроді 125 дб,це відчутно,при тому що колонка має250 вт.

Достойна акустика

Так, справді, хороша акустика, в нашому регіоні на ній працює колектив "Зоряне сяйво". Що ж до самого бренду, то бренд мало відомий, виробництво Італія. Особисто ми з ним зіткнулися при замовлені своїх RCF Art 715, а саме RCF  та FBT виробляють на одному і тому ж виробництві, питання лише в ціні. Наскільки мені відомо, що вже FBT дісталось і до українського ринку збуту, тому можна без сумніву брати дану акустику для озвучування своїх заходів

  

Так, справді, хороша акустика, в нашому регіоні на ній працює колектив "Зоряне сяйво". Що ж до самого бренду, то бренд мало відомий, виробництво Італія. Особисто ми з ним зіткнулися при замовлені своїх RCF Art 715, а саме RCF  та FBT виробляють на одному і тому ж виробництві, питання лише в ціні. Наскільки мені відомо, що вже FBT дісталось і до українського ринку збуту, тому можна без сумніву брати дану акустику для озвучування своїх заходів

  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти