Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи варто брати KORG PA 50SD?
Чи варто брати KORG PA 50SD?

Я це написав, тому що всі її мінуса написані на KORG PA 50, і їх якість і звучання мені дуже подобається

Н.Май доволі хороший автор пісень, у неї дійсно є хороші речі, а от аранжування і їхнє звучання - просто штампи третього сорту.

Чому я вважаю, що самограй не підходить для хорошого аранжувальника, який творить МУЗИКУ: ти включив стиль і маєш штамп . Так ніколи не вийде, щось свіже і оригінальне-що завжди цінувалось у музиці.

Не заперечую,що самограйку можна доволі ефективно використовувати для саунддизайну (реклама, ігри і т.д.)   Але пісні і музика-ні ,    в цивілізованому світі навіть на сиквенсорах не пишуть, тільки наживо. 

Не навязую нікому своєї думки і нікого не хотів образити

pete fedyshyn.Згоден з вами !У Н.Май є дійсно багато гарних творів,але звучання аранжуваннь пластмасове...

На самограйці гарного аранжування не зробиш,який би той самограй не був...

звучання аранжуваннь пластмасове...

Не згоден, чого вартий тільки барабан. він дуже натурально звучить, не "зализано"... а чути при ударі шум його маси, жирна бочка, тамбурін дуже натурально звучить, відчувається його політ у руці. 

Якщо писати мінус на компі:

1. Треба забивати комп гарними звуками.

2. Дуже довгий процесс написання.

Я напевно розумію, чому Н. Май використовує цей смограй, тому що в таких темпах написані пісні потребуют негайного аранжування, а писати на компі потрібно довго, звертатися до професійних студій дорого... 

Не знаю, чому вам не подобаються самограї, мінусовки написані на компі теж не завжди супер, як би профессійно фони не були написані. ІМХО... 

Доречі Леся говорила що збирається переходити на студію... можливо в найближчий час ми  зможемо почути мінусовки іншої якості, хоча мені і ці дуже подобаються.

Не згоден, чого вартий тільки барабан. він дуже натурально звучить, не "зализано"... а чути при ударі шум його маси, жирна бочка, тамбурін дуже натурально звучить, відчувається його політ у руці.

Значить Ви не чули як звучать барабани натурально...

Ivankably  Моя Вам порада, Купіть добру звукову карту, НАПАКУЙТЕ КОМП ХОРОШИМ "ВІРТУАЛОМ", Або купіть інструмент вище класом ніж ПА 50, З цого інструмента добре писати фонограми рівня "ранку до дня матері, в дит садку"

Значить Ви не чули як звучать барабани натурально...

Я їх чую майже кожен день... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти