Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Shure PG48
Shure PG48

Чому забути, в барі караоке можна співати.

PG серія не айс...ну хіба в радіоверсії,та й то думка не моя,бо радішників в мене ніколи не було.Говорити в PG нормуль навіть дуже,а вот співати я б не радив.Отаке.

дякую---вирішив брати  sm58...

Тільки китайця не бери

дякую, я знаю)))

В році так 1988-му наш вокаліст купив SM-58 за 1100 рублів. Це була, без перебільшення, "халява", бо ціна його на біржі тоді була півтори штуки. За весілля тоді зароблялося десь по 100 руб (звісно за 2 дні!). Тобто відбивалося бабло мало не весь сезон. І тепер коли я чую різні "фільозофії" про те що в Shure PG "теж можна..." (зовсім не маю на увазі топікстартера), то стає чомусь мені сумно-пресумно.

так то є так

Володимире, скажу свою думку. Був у мене вибір між sm і pg, то коли попробував їх у рівних умовах, мені набагато краще підійшов pg 58.  була дуже велика різниця, хоча казала що sm він набагато краще переконався на собі що ні і купив pg 58. Просто моя тобі порада, якщо є можливісь попробуй як звучить той чи інший мікрофон і сам зрозуміє що тобі потрібно.

Володимире, скажу свою думку. Був у мене вибір між sm і pg, то коли попробував їх у рівних умовах, мені набагато краще підійшов pg 58.  була дуже велика різниця, хоча казала що sm він набагато краще переконався на собі що ні і купив pg 58. Просто моя тобі порада, якщо є можливісь попробуй як звучить той чи інший мікрофон і сам зрозуміє що тобі потрібно.

Отже ввесь світ, який співає на ПРОФЕСІЙНІЙ сцені в SM58 вже понад сорок років!!!!  (ніхто не співає в PG на професійній сцені)    просто глухі і тупі неуки.

PS. Мені теж сподобався по звуку китайський мік, поки я не попробував його визвучити на нормальній потужності в реальних умовах.

Дякую за всі поради... я трішечки "підзаробив грошенят" і на днях хочу взяти shure beta 58a, хоча різниця в грошах величезна... Але я думаю, що мікрофон достойний...........Дякую всім, хто відгукнувся !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти