Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як спілкуватися з "Достоєвськими" на роботі
Як спілкуватися з "Достоєвськими" на роботі

Пане Богдане, перечитайте уважніше мій пост()))) Ми реально спочатку все узгоджували... Але потім пішло все через... п"яту крапку))))) Доречі, молодята потім ще у багатьох аспектах жалілися на персонал... Так що то не тільки моя думка

DJ VIST, Наперед Вибачаюсь, але мені здається що ви саме Основного не добре узгодили - касу з кухаркою.... Я знаю такі родинні весілля, всі близькі стараються, помагають від щорого серця, а тут тобі ..." Параско празник..", як не кухарку жаба дусить, що ще когось з найманих... Тому кухарака такі " Ковіньки" викидала...

Згадую весілля 15-20 річної давності,прийшов староста сказав, -хлопці танці до 1.5 год,організація застіллля, порядок з кухаркою,і головне атмосфера весіллля,де це все ділося.

Де ця наша організованість,зустріч музикантів.анекдоти,ВЗАЄМОПОВАГА,незалежно від класу лаби?Не приймате близько,може хтось зрозумі про що я.Музиканти весільні,на мою думку,це має бути колектив.

SHARIK, ви праві. Такий розвиток подій я не врахував...)))))))))))

SHARIK, - "...мені здається що ви саме Основного не добре узгодили - касу з кухаркою..."

Касу? Яку касу? Готувати на весіллі у троюрідної племінниці шефа -  для неї це як велика честь і "признаніє в етой жизні", а тому вона "обьязана це здєлати  харашо" і безкоштовно. (процитував оригінала з власного досвіду) . Хіба мо забула...халєра...

Ну люд трапляється різний і не лише на дорозі! Благо в мене такого не було - кухарка викладач музики місцевої школи - часто разом працюємо. А що до інших сіл, то завжди готуйся до найгіршого - мине, дякуй Богу, не минуло, гадай як викрутитись.

Як спілкуватися з "Достоєвськими" на роботі

Свіжий факт. Вчора на банкеті якесь жадне до горівки "мозгой..бло", причепилося до мене і клепало мені цілий танц.захід (1год.) голову реально заважаючи працювати. Замовник сидів і тихенько час від часу поглядав на то всьо, а при кінці танців підійшов до мене тай каже: "Що нудиться чоловік, да? Ти вийди з ним надвір та натовчи йому пику по-людськи, бо все одно твоєї толєрантності, що ти тут виявляєш "воно" ніколи не зрозуміє, коли що я тебе підтримаю". Мабуть він думав, що я не сприйму його слова буквально. А мені навпаки стало легше, я зробив паузу, вивів достоєвського на вулицю, натовк йому швиденько пику, зайшов в зал спокійно доспівав "Час рікою пливе..." до кінця тай посадив людей за столи.  Замовник розміявся підійшов потиснув мені руку. Каже:"То мій двоюрідний брат, як тверезий то людина він нормальна, а як випьє то його несе і поки в пику не схопить то не може заспокоїтись і псує забави." "На. Це мій кум програв.." - каже і простягує мені 200грн. Я то їх взяв хоч і задумався після того. То виявляється вони наспір послали до мене "достачу" і спостерігали, що ж буде. Нормальний прикол?  Банкет в загальному був хороший, але йдучи після нього додому я все роздумував, що вже нашим людям не хватає і для чого. Відчуттів?? Чи чого??

Ваня, ніхто тобі не скаже як  бути в такому разі,  ситуації бувають різні,тай ,,достоєвські ,,також,  і все це треба контролювати на місці. І звісно не хамити ніколи,який би він не був на вигляд. Бувають на селах з вулиці заходять і починають доставати, то в такому разі потрібно взагалі коректно спілкуватися, бо на вулиці може стояти ціла армія його неадекватних друзів,тоді проблему рішати буде на багато важче.  Тай взагалі не треба не знайомим хамити а тим паче кудись посилати. Ще таке бувало,що два вечора людина спілкувалася адекватно,чуть там вже друзями не стали,а в кінці ніби з дуба впав, переклинуло повністю,  і ніби він тебе і не знає.  Нікому не товіряй на роботі!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти