Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Не можу оприділитись між Roland va7 та Korg pa500!
Не можу оприділитись між Roland va7 та Korg pa500!

в порівнянні з Roland Va - 7 та Korg pa 500)

Хороший вибір - це обдуманий та виважений вибір власними силами. Все решту - як в анекдоті про каву та зупу...

та я якшо чесно вже вродьби оприділився..тільки ось проблема стилями...не знаю де їх взяти...можливо ви знаєте де можна знайти весільні стилі для pa 60 ?Я буду дуже вдячний)))

.можливо ви знаєте де можна знайти весільні стилі для pa 60 ?Я буду дуже вдячний)))

Запрограмувати власноручно :) ...

а це на клавішах робиться чи на компютері??

І там, і там...

а ви не знаєте як ці клавіші підключити до компютера щоб ці стилі скинути на хард що вмонтованирй в клавіші??

Ні, бо не маю зараз 60-ки. Можна спробувати вийняти вінчестер і під'єнати до компа. Або послідовно копіюючи дані з жорсткого диска на дискети і переносячи в комп'ютер...

але ось мені інтересно як той вінчестер підключити....так само як і підключений в компі...чи якось інакше??

Вітаю  усіх!  Колеги  хто  має  Roland  VA-76   хочу   послухати    його   можливості   та  звуки   бо  на   ютубі  це  одне  а  на  живо  зовсім  інша  ситуація   буду  вдячний   за  відгуки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти