Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музика і священники
Музика і священники

Я перепрошую всіх форумчан за підняття мною такої делікатної теми,але назріла вона давно. Прикриваючись якимись "комуністичними пережитками" православні священники,особливо,московського патріархату,цілеспрямовано вибивають нас-музикантів з ринку надання музичних послуг на похоронах. У деяких наших колег це,можлово,отой один випадок де можна заробити копійку,а приходить товсте мурло з хрестом на пузі і починає розповідати,що таке музика і як "комуністи" Бах,Шопен,Бетховен ії творили.Заборони діють по всим напрямкам,я вважаю,що це експансія православноі церкви московського патріархату і з цим якось потрібно боротись. Музиканти,на відміну від попів,чесно своїми легенями та губами заробляють на хліб.І не мордатим глитаям вїд релігії нас вчити...

http://fastiv.org.ua/viewtopic.php?f=58&t=127 І після цього ще можна в щось чи в когось вірити?Я б усіх цих батюшків в один колокол,і гепнути зо три рази щоб з місяць в вухах дзвеніло!Наш теж приїхало мурло на лісапеті.Зараз у нього автопарк з чьотирьох машин.Сама гірша PASSAT B 6.І це всього за яких 10 років!!!Вибачаюсь що не по темі.

http://www.youtube.com/watch?v=gWqrUlkUsJ8

теж зтаким зіткнулися,вели молодят до церкви іпоки вони фоткалися грали біля церкви.вийшов священник і сказав щоб перестали.що це за розваги біля церки.ми культурно вибачилися і забралися,стояли з боку. Весілля зайшло в церкву і чекає, а батюшка побіг освятити машину, а вже потім до моллодят!

В мене інша історія. Визвучували концерт худ. самодіяльності практично біля церкви. Отець привіз апаратуру і відвіз. Все чітко.

Панове,я перепрошую,мої слова про відношення попів до ритуальної музики.Вони різними методами забороняють людям наймати оркестр.

У нашому регіоні, ніхто не забороняє такого робити! Абсолютно! Коли когось ховають з почестями, або військового то оркестр завжди тєгне "жмура"! Отці до цього як на мене не можуть мати жодного відношення! Музиканти ж не лізуть у церковні канони! Вони просто провадять "жмура" коли йде похід! Забороняти таке на мою думку тупість і не повага до самого покійного! Як ховали мого тата, оркестр грав і на подвірї, всю дорогу до церкви, потім на цвинтар, а потім після молебені на цвинтарі ще заграв 2 улюблені пісні мого батька! Отак! А отець стояв і слухав! Таке забороняти вони не мають права! Зверніться до декана вашої парохії, як не поможе то до єпархії і т.д..  Це треба вирішувати не з отцем - настоятелем, а з вищим священним синодом!

А може просто хочуть "відкат"?

А може просто хочуть "відкат"?  - Цілком реально на сьогоднішній час..

Наскільки я знаю:відмова від музики то є команда від вищих установ московського патріархату.Майже в кожному храмі на стіні висить пам"ятка-розпорядження.Вони чомусь вважають нас конкурентами.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти