Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Рейтинг
Рейтинг
Чи можливо зробити так?, щоб перед тим як завантажити мінус з сайту, користувачу потрібно оцінити мінусовку 1,2,3,4 або 5, після цього надається можливість скачування Я думаю це вплине на загальну картину рейтингу користувачів. Колеги працюють, виставляють не одну або не один десяток робіт,а толку 0... інші один хіт здертий з іншого сайту і рейтинг "ВПЕРЕД" Можливо я щось неправильно розумію в цій ситуації???  

???  Хто Вам казав що на порталі є "користувачів -5042"

Олег трошки помилився в підрахунках, бо порахував сторінки з користувачами, а не користувачів!!!

 

 Бедзю Іванишин  ,

Yura86  я справді помилився в підрахунку, !!! значно...вибачаюсь

А щодо другого питання яка Ваша думка?

Підтримую!!!

І я, підтримую !

Я давно за премодерацію, тобто, заливається мінусовка, її перевіряють на повтор, на якість, на правельність заповнення і кількість інформації про сам мінус і тоді вже вона зявляється для скачування.

Таким чином всі просто заграні на ямасі мінусовки відпадуть в першу чергу і порядок буде набагато кращий і нісовки будуть набагато якісніші.

От, наприклад, щось на подобі midi.ru.

На midi.ru ще крім того щоб зареєструватися, потрібно щоб хтось, хто вже рареєстрований запросив тебе, тобто дав тобі код для реєстрації і то ти навіть не можеш всіх міді скачувати, тільки коли ти дійшов до статутсу аранжувальника, тоді можеш скачувати все! Ось там порядок та спокіій!

Підтримую Назара 100%  Тим паче оркестровок лиють не так багато, тож модерувати їх можна буде сміло!  

Назар Рибак 

А що заважає зробити так???

Насамперед, колеги-модератори, ви змішали (причому обидвоє :)) мухи і котлети. Олег Панчишин пропонує користувачів ЗМУШУВАТИ голосувати за мінус перш ніж його собі завантажити. Ідея недолуга, оскільки мало хто буде вникати в оцінки, людині треба мінус - вона його скачує. "Оцінка? Та пофіг, на тобі 5 і відчепись." - ось така реакція буде більшості користувачів. А якщо в користувача не працює плеєр чи він хоче завантажити собі 20-30 мінусів щоб потім послухати, то як він оцінить???

Це не дані "зі стелі", на свому сайті зробив систему голосування за статтю, оцінками від 1 до 5, поширив прохання серед друзів почитати, поголосувати. В підсумку більшість "забило" на ті оцінки, потім прийшов Бодя і натикав "5", причому раніше ніж прочитав:)

Колеги працюють, виставляють не одну або не один десяток робіт,а толку 0... інші один хіт здертий з іншого сайту і рейтинг "ВПЕРЕД"

Рейтинг залежить від кількості зкачувань, певна логіка в цьому є. Якщо ваші "колеги" працюють, виставляють то, що нікому не цікаво, то звідки має взятись рейтинг???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти