Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » з чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми??
з чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми??

для Олександр Парубочий - Для Пошуку дуже зручна програмка Everything - рекомендую!.

http://www.voidtools.com/ - звідси можна скачати

У 7 легко і просто робиться це за допомогою бібліотек: http://windows.microsoft.com/uk-UA/windows7/products/features/libraries

Формуємо бібліотеку, а потім користуємось пошуком по ній. Щойно затестав:5,17 ГБ (5 557 759 463 байтів), Файлів: 1 056; папок: 104. Час реакції системи <1 c на ноутбучному диску з семипроцентною фрагментацією. Шукається також по назві альбому з тегу.

Тай й банальний Win+F дає пристойну швидкість, але шукає не тільк мп3, тому результуюча вибірка трохи більша...

Дякую пане Ігорю за цікаву прогу. Дуже сподобалась. Тепер її тестую, топто шукаю глюки і тп. Але перше враження - чудово! Навіть мовний інтерфейс не перелякав, все й так зрозуміло, та й інсталяції вона не потребувала. Також хочу подякувати й Дядько Хапко. Спробую також і бібліотеки, хоча одразу виникло багато запитань. Адже бібліотека формується із файлів одного типу, при чому вони зберігаються в різник "місцях" компа. Топто при роботі з флехою-диском виникають питання. Питання виникає також при відновленні системи (наприклад після вірусів), переносі бібліотеки з компа на комп (маю чотири компа, два з яких ноути) і т.п. і т.д. Власне варіант я спробую, але він для мене здається менш зручним. Свої файли я розкладаю, наприклад в один каталог по темам: вокал, танці, інструментал, та ін. на зразок бібліотеки. Тому і переміщую-копіюю цю "бібліотеку" разом із файлами. Ну і під кінець цього - файли в мене різнотипні: міді, мр3, тексти, відео, waw, та інші. Що до Win+F - працює, але складається враження, що знаходить не всі файли... Можливо просто звик до старіших варіантів пошуку:(. або ніяк не звикну до сімки:).

Тай й банальний Win+F дає пристойну швидкість, але шукає не тільк мп3

Можна використовувати маску: *.mp3

До речі й нові моделі телефонів вже мають в прошивці програмку пошуку. Як на мене проти компа паршивенько, але випадки й потреби бувають різні. Що до мене, то по роботі доводится для молоді щотижня робити в клубі танці, й замовлення приймаю. Тому інтелектуальний та швидкий пошук на компі досить важливий, адже ним користуюсь десь разів під сотню або й більше. Що до маски для пошуку, то вже знайомий. Та не користуюсь. Просто ділю вінт на два диски. На другому лише медіа.

не зрозумів, про який пошук на ноуті йдеться мова??? На робочий стіл викладаю папки з архіом фонограм згідно жанру("диско", "польки", "повільні", "для конкурсів" і так далі. Все перед очима, нічого не треба шукати, поки доспівуєш пісню - вже бачиш у списку і вибираєш наступну(згідно настрою аудиторії). Досить зручно на мій погляд. Да.... звичайно перед цим потрібно посидіть і сформувати власне папки з піснями(фанерами).

Як "компьюторщик" на робочий стіл не раджу - хіба що ярлики папок - польки, диско і т.п. Щоб не гальмував Ваш комп із загрузкою та вберегти данні від втрат. Хоч таке і сумнівно, але прикрі випадки були.

саме це і мав на увазі, написав мабуть не так.....

Кожен працює з ноутом як кому зручно. Я наприклад користуюся Тотал Коммандером - дві панелі, на одній тексти на іншій фонери, плюс ще й закладки по папках розклав - Україна, Росія, Фірма... Польки, Вальси і т.д. Зручно працювати і пошук зводиться до вводу перших 2-3-х букв назви твору...

Зараз планую перейти на планшет з Андроїдом - написав собі плеєр з можливістю відкривати тексти - буду привикати)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти