Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG Pa3X
KORG Pa3X

Брати треба Ketron AUDYA-5.В порівнянні з ним Корг відпочиває.

Для чого офтопити, провокуючи холівор? Тут вітка про Pa3x...

Добрий день всім , цв\ікавить мене чи сильно цей інструмент відрізняється від своїх попередників з окрема РА2Х   і в яку сторону  , якщо можна то будьласка в деталях)) дякую.

Брати треба Ketron AUDYA-5.В порівнянні з ним Корг відпочиває.

Можливо.

А мені подобається звучання Тайроса 3. Але навряд чи коли я зможу його купити для себе. Проти нього теж багато чого відпочиває

Той дядько Хапко що не хоче себе правдиво назвати десь постійно свого носа запхає.

О, флудерів побільшало :)

Повторюю (хоч і не топікстартер, не модер, не власних сабжа): тут обговорюються KORG Pa3X. Вчимося культури спілкування і не розмазуєм шмарклі на тему "я би собі купив/раджу брати ...., але не маю грошей".

Той дядько Хапко що не хоче себе правдиво назвати десь постійно свого носа запхає.

Що вам дасть знання мого іншого імені? Та й невідомо, яке з них правдивіше. На особистості не переходим - це теж брак культури спілкування....

Igor_Gnativ  Молодець Дядько, той що Хапко!!!!  Зробив Вам слушне зауваження! Читайте правила форуму, і прислухайтеся до порад мудрих людей...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти