Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG Pa3X
KORG Pa3X

Інструмент зроблений добротно, і надійно. Повністю металевий корпус, гарні кнопки, суперовий дизайн. 

Відмінне (живе) звучання звуків та стилів. Ідеальна клавіатура. Читає мр3 формат, вміє робити модуляцію та зміну темпу в мр.3 файлах на ходу. Має вбудований жорсткий диск. Також має дуже якісний вокальний гармонайзер. Виготовлений інструмент в Італії.

На мій погляд це найкраща самограйка на сьогоднішній день !

На сайті  www.vivo.lviv.ua  є відеоролик.

Віктор, яка його ціна $$$$?

Роздрібна ціна в Україні 4300 у.о.

Реально, то є жирна кляпа, хочу купити, але через 2роки.

А не краще в ті гроші взяти КРОНОС, плюс залишити ПА-500 в якості самограю якщо треба і по MIDI з КРОНОСом. Варіант був би цікавий...

це різні інструменти для різних завдань

Та я розумію. По ціні вони десь близько... По звуку КРОНОС буде крутіший бо це робоча станція (правда в живу його не чув). Але для вісілє може і не дуже підходить, особливо якщо треба стильового акомпанементу . Та то таке, моя думка.

Брати його для весілля, за такі гроші, - це в першу чергу, не поважати свою сімю!  Хіба для других завдань...   Дякую п Віктор за інфу

Ну, не одними весіллями живемо, та і весілля бувають різні. Правда жінка каже, що краще купи мені матіза ніж свого корга, тож мені потрібно 2 роки аби її вговорити. Що до кроноса, то це інший інструмент, та для інших завдань. Та і тримати дві кляпи, замість одної не доцільно.

Дякуючи Віктору та Магазину "ВІВО", - я придбав собі такий інструмент. Він перевершив всі мої сподівання. 

Дуже простий в користуванні.  Всі основні кнопки виставленні на панелі (не треба влазити в "глибоке" меню),

Звуки, стилі - шикарні. Має свою пам'ять на 4 Гб. Якісно забирає голос з плюсовок.

Професійний гармонайзер для співу.

А на рахунок: "Брати його для весілля, за такі гроші, - це в першу чергу, не поважати свою сімю!" - не зовсім погоджуюся. Я СІМ'Ю дуже поважаю. але поважаю і весільну роботу, на якій заробляю не малі гроші.

Тай приємно грати на солідному інструменті.

Так що, хто планує брати професійний інструмент - раджу KORG Pa3X - не пошкодуєте.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти