Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Синтезатор Roland BK-5
Синтезатор Roland BK-5

Roland це завжди дорого. І є за що - якість виконання, дизайнерські рішення, надійність. Для мене, наприклад, завжди має значення як якісно і естетично зроблений інструмент, чи прилад.

п. Ігор, а ви б дали такі гроші за даний інструмент, якщо б була потреба?

Мабудь би дав, коли б була потреба. Не варта на все дивитися в призмі грошей. Років чотири тому,  коли побачив синтезатор Сергія Мельника в "Гуцульській гражді", то відразу захотів такий мати. Навіть не знаючи що це за інструмент. ПРОСТО ЗАХОТІВ. Свого роду "любов з першого погляду". P.S. Шість років тому дав 1050$ за PSR-1500, бо була потреба. Тепер і в подарунок не взяв би її, бо без потреби.

Шановні колеги,допоможіть стилями на BK-5,декілька тижнів назад купив,з тембрами все зрозуміло,потрібні стилі на весілля.В інеті вони мають бути,але я не знайшов.Дякую.Моя пошта:   myzon11@mail.ru  

Або напишіть звідки їх можна скачати.Все життя ямахами користувався,хочу спробувати роланд.

Если прочитать раздел "Куплю-продам", то видно - сколько народу продает и Roland BK5, и Tyros 1,2 ,3 4, и Korg PA-50, 60, 500, 600, 800, и Yamaha от 510 до S700 и S900, и PSR всех номеров, даже 3000.

К чему бы это?

Все после "пробы" этих инструментов чем-либо недовольны? (Звук, удобство, функциональность, простота, чтение всех форматов или конвертация и т.д.)

(Для справки: стаж "живой" работы в музыке - 27 лет, были инструменты: синтезаторы Yamaha CS-5, Roland Juno-106, Korg DS-8, Yamaha DX-21 и другие, затем Yamaha PSS-55, Yamaha PSR-36, Yamaha DSR-1000, Yamaha PSR-600,

Roland E-20, Roland E-35, Roland E-86, Roland E50, Roland E-80 и другие. Сейчас остановился на Roland E-80).

Що ви всі заладили korg pa500,  korg pa500, ну маєте ви це korg,  ну подобається він вам ну й добре. Правильно зазначив пан Анатолій: в розділі куплю-продам продають і роланди і корги. Ну чув я цей корг па 500, так єдине шо мені в ньому сподобалось це звук саксофона і все.... В роланді набагато плотніші барабани, я рахую це головніше бо барабани й бас фундамент музики.  А на рахунок заводських стилів, в коргові їх все одно треба редаговувати під наше весілля, і стиль це як мінусовка, яким би він не був класним всеодно колись надоїсть. Нікому нічого не нав`язую це моя суб`єктивна думка.

Слова з попереднього коменту "і стиль це як мінусовка, яким би він не був класним всеодно колись надоїсть." підтримую.

На собі завжди це відчував - спочатку супер, а через деякий час дивуешся - і чого там такого :-)

 

Для Roland BK5 є оновлення операційної системи

http://www.rolandus.com/products/details/1194/459

але тут:

http://www.roland-arranger.com/index.php?option=com_smf&Itemid=38&?topic=1852.msg10632;topicseen#new

є й критика

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти