Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть будь ласка у виборі!!
Допоможіть будь ласка у виборі!!

 

 

Хочу придбати  пульт, підскажіть будь ласка який краще YAMAHA MG124CX  чи SOUNDCRAFT EFX8 для гри на весіллях ? Дякую!

http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/4643/

Я лабав на Соундкрафті і на Ямашці.Ямаха набагато краще звучить.Особливо мені подобається наявність компресора,і ревер(наскільки відомо там ефекти від  SPX.В То є моя думка .У Львові недавно колега продавав таку Ямаху за 300 дол.

Роман то тільки надпис SPX   Справжня обробка від Ямахи, з такою лейбою, коштує як 3 такі пульти напевне  Ну і компресор параметр якого регулюється однією "жовтою" круцькою теж дає "дуже широку можливість динамічної обробки"   Фігня то всьо бюджетна...

 Той саундкрафт у мене був - за 2 роки почали летіти канальні мікросхеми! Дуже не надійна техніка! В принципі на Ямасі працюю різні озвучки і міроприємства. Того роду "комбайн" Yamaha EMX 512 - Дуже робоча конячка! Він у мене таке повидав в житті! І падав і купався  під дощом і в мінус 25! Там схемотехніка подібна до Вашого пульта...   

В мене була така ж проблема не міг вибрати,зупинився і придбав SOUNDCRAFT EFX8 правда англійця-новий,дуже задоволений,але скільки буде працювати незнаю...

тяжело сравнить Yamaha и SoundCraft....на работе и такой и такой в студии стоит Yamaha а в концертном зале Soundcraft и то и другое хорошее а работаю сам на Bechringer простой и удобный пульт

Справжня обробка від Ямахи, з такою лейбою, коштує як 3 такі пульти напевне

Найпопулярніший процесор від Ямахи SPX990 коштує в середньому 500 баків, а скільки пульт з обробкою?

 

тяжело сравнить Yamaha и SoundCraft....

Обидва виробники мають пульти екстра класу і мають дешеве барахло. Щодо конкретних моделей в одному ціновому діапазоні, то справа смаку

Працюю на Soundcraft EFX8, брав для порівняння у друга YAMAHA MG124CX. В ямахи, як на мене, кращий ревер, а по звучанню слабша.

Були б весiлля!!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти